Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a 27 éves...

Mit szólnál, ha a 27 éves fiad hazaállítana egy jóval fiatalabb lánnyal?

Figyelt kérdés

A korkülönbség 11 év. Mit szólnál hozzá?

Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)


2012. dec. 31. 15:23
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
9%
Én 16 évesen örültem volna egy 27 éves pasinak :) Ez a lányoknál szerintem menőség ebben a korban. De 16 éves, az még csak gimi 2. osztályos lehet kb. És tény hogy a mai fiatalok nem a koruknak megfelelően néznek ki. Hát nem tudom...Szerintem nem tennék semmit, hiszen mit is tehetnék?
2012. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
91%
Az még hagyá, hogy a fiú szülei mit szólnak, de a 16éves lány szülei mit szólnak???
2012. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Szülőként furcsának tartanám, mert azért még elég nagy a korkülönbség. Én 18 vagyok, nekem is bejöttek az idősebbek, volt is 22 éves barátom, de még az is sok volt akkoriban, már teljesen más generáció.
2012. dec. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

legkésőbb érettségi után szakítani fognak. a lánynak teljesen más korszak kezdődik az életében, amihez új pasi dukál.


amúgy tényleg beteges, h egy már lassan apakorú fickó mi a jó fenét akar egy gimis kis tinitől? mert ha méltó szellemi partnernek találja, akkor ott súlyos gondok vannak.

2012. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
67%
Úgy látom, ez valami betegség. Csak ennyi, csak annyi lehet a korkülönbség. Én is 16 évesen ismertem meg és van ennyi korkülönbség. Mára már nem években, hanem évtizedekben számoljuk a kapcsolatunk idejét. Akik között egy-két év van, azok ugye bizti jól meg vannak. Semmi válás, stb.:))))))) Előre, soha nem láthatod, mit hoz a jövő.
2012. dec. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Azt, hogy megdöbbenék, ha nekem 27 éves fiam lehetne... :)


(Értsd: Rosszul fogalmazol. Kiterjeszted magad másokra, ami hiba. Helyesen így kellett volna kiírnod ezt a kérdést:

"mi a vélemlnyed arról, hogy egy 27 éves fiú hazaállít egy nálánál jóval fiatalabb lánnyal?")


27 éves fiú és 16 éves lány esetén azt mondanám, hogy ejnye. A lány túl fiatal, a srác bőven benne van a férfikorban. Ettől függetlenül nem lehet eltiltani őket egymástól, mert az csak olaj a tűzre. Ha a lánynak benő a feje lágya, akkor úgyis dobja a srácot és korban önmagához közelebbit választ.


Lásd: A kaktusz virága c. filmet.

2012. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
90%

Azt, hogy apja fia:))

Amikor a jelenlegi párommal összejöttünk, Ő 17 volt, én meg 33, a korkülönbség tehát 1 hónap híján 16 év. Ez 15 éve volt...

(de hát nem ez történt, az - előző kapcsolatból származó - fiam egy nála pár évvel idősebb lányt vett feleségül, és szintén jól vannak)

Mindenesetre azt kell mondjam, ezekben a kényszeresen nyitogatott korkülönbséges kérdésekben nagyon szépen kijön a lényegi különbség, ami távolról sem a szex, mint hiszik sokan. Sokkal inkább az, hogy ezek a lányok még nagyrészt romlatlanok a "norma-fétissel" szemben, nem azzal vannak elfoglalva kényszeresen, ösztönös lázadók, nem a "keresztény-konzervatív-polgári"-nak mondott gondolatkör dágványában szenvedve rázzák az erkölcsi lángpallost mindenki felé, aki nem hajlandó beállni ugyanebbe a sorba. Minden közhiedelemmel szemben tapasztalatom szerint a szexben nincs számottevő különbség a 17 és a 27 éves nők között, amiben van, azok az elvárások, úgy is, mint elvárásoknak megfelelés, meg úgy is, mint elvárások mások fele...

2012. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
63%
Nem olyan régen szakított a testvérem a barátnőjével. Majdnem 3évig voltak együtt. Mikor megismerkedtek a lány volt 17 a tesóm 28éves.
2012. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

"Sokkal inkább az, hogy ezek a lányok még nagyrészt romlatlanok a "norma-fétissel" szemben, nem azzal vannak elfoglalva kényszeresen, ösztönös lázadók"


Ez az "ösztönös lázadás" az esetek 90%-ban sajnos abban merül ki, hogy azt nézik, melyik pasinak van már kocsija meg lakása. Persze, hogy imponálóbb egy olyan fiú, aki nyaralni viszi, mint egy olyan, aki csak moziba tudja elvinni. (Nem a kérdésben szereplő lányról beszélek, mert őt nem ismerem, csak általában ezt látom.)

2012. dec. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ez szerintem nagyrészt attól függ, hogy milyen körben mozogsz, milyen társaságban ismerkedsz... felkapott szórakozóhelyek közegében valószínű, hogy a tiédhez hasonló a tapasztalat, antikapitalista-altglobos-környezetvédő és hasonló közegekben meg pont az ellenkezője.
2013. jan. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!