Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barát vagy ellenség?

Barát vagy ellenség?

Figyelt kérdés
A párom exe békulni szeretne velem. Egészen mostanáig sok csúnya dolgot muvelt, amivel megkeserítette az életunket, de most, hirtelen megbánt mindent(ezt az egyik baratnomtol tudom, aki most vele is elkezdett baratkozni). Szovetkeznek ellenem vagy lehetséges, hogy ez igaz legyen?
2013. febr. 18. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérjen bocsánatot, de ne akarjon veled barátkozni, elégre az ex mégiscsak ex, nem hinném hogy jó ha jóban vagy a párod exével... szerintem mondd meg neki hogy nem haragszol, de nem szeretnél barátkozni.
2013. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy hirtelen barátkozni akarna,főleg ha ellened volt,nem akarok vészmadár lenni,de voltám már hasonló helyzetben és akkor megszívtam mert hittem a csajnak
2013. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is attól félek, hogy csalódni fogok. És a baratnomrol mit gondoljak? Miert kezdett el vele baratkozni? Csak jot akar nekem?
2013. febr. 18. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen szavát se hinném el, mégis miért akarna a párod exe a barátod lenni? Ugyan már ha eddig utált és csak keresztbe tett nektek, akkor miért változott volna meg egyszeriben ilyen hirtelen. Hacsak nem tervezget tényleg valamit?
2013. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy unatkozik, ugyanis nincsenek barátnoi, se baratja. Az emlitett baratnom pedig hasonló cipoben jar mint o, azzal a kivétellel , hogy neki ott vagyok én, de csak ritkán, mert megvan a saját életem. Lehet, hogy a baratnom az igazi celpont? Es csak azert akar velem is joban lenni, hogy ne ellenezzem a baratsagukat?
2013. febr. 18. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!