Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti örülnétek ennek?

Anyukák! Ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

Tegnap nem mentem iskolába mert rosszul voltam reggel. Orvos után elhatároztam hogy csinálok anyunak egy tortát, meglepetésként, semmi hátsószándékkal. Ez volt az első torta amit csináltam, de nagyon jól sikerült. Tejszínes fehér csokis krém volt benne, a tetején meggykrémmel és meggyel díszítve. Saját pénzből, amit nem szüleimtől kapok vettem meg a hozzávalókat ami olyan 3000 ft volt, + utána 1,5 órát mosogattam, takarítottam.

Mikor haza ért anya annyi volt a válasza hogy biztos valami rosszat akarok mondani amit ezzel akarok szebbé tenni, vagy biztos ZABÁLHATNÉKOM van és magamnak csináltam. Sírva mosogattam, mikor tényleg neki szántam. 3 szeletet megevett majd annyit mondott h : tényleg finom lett.

Ma meg egész nap ordít velem hogy mennyi kárt okozok neki, mert tegnap mosogatás közben véletlen összetörtem egy poharat ami régebbi és még ő kapta, de van belőle több is. Bocsánatot kértem, de hiába. Ordít velem egész nap hogy több 100 000 forint kárt okoztam már neki az egész életemben, és hogy mindenét tönkreteszem.

De pl. reggel arra kelltem , hogy azon van kiakadva hogy apának 3 pár cipője elől van a cipősszekrény elött, és hogy rakja el. De mindenen ordít.

Mindig ez van, hogy egész nap idegbeteg. Soha egy pozitívumot nem mond.

Pénzt fél évente 1* kérek tőle kb 1000 ft-ot akkor is megkérdezi mire kell, pedig nem vagyunk csórók. :D

FOlyamatosan sérteget, hogy egy k***a vagyok, nincsenek barátaim, szánalmas az életem meg ilyeneket mond rám!!!

ÉS ezek után még a spórolt pénzemből csinálok neki egy tortát hogy lássa törődök vele, erre közömbösen viselkedik tovább, meg sem köszöni, és direkt csak turkált benne amikor nagyon finom volt !

És a másik.. ha vesznek édességet vagy chipset, mindig eldugja és apuval meg tesómmal megeszik, vagy csak apával. Nekem sosem ad belőle...

nem értem hogy lehet egy nő ilyen... Mert én már nem tekintek rá anyaként. Iszonyatos harag van bennem vele kapcsolatban. Teljesen felemészt ez az egész. 1 hete minden este arra ébredek fel hogy csurom víz a takaróm, mert valamiért elkezdek izzadni, és egyre rosszabb, egyre több tünetem van a sok stressz miatt.

Mit tudnék csinálni?

Bocsánat, itt már nem csak a tortás a kérdés, de kijött belőlem. Értelmes válaszokat várok.

17/l



2013. febr. 16. 13:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

éppen most ülök a konyhácn, anyuék szobája szemben van, és kijön anya a szobából egy táblacsokival, és megijed h észrevettem. majd átmegy tesóm szobájába.....

EZ MI?!

2013. febr. 16. 15:04
 12/20 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon gáz az anyukád, már ne haragudj meg. Legjobb ha nem is foglalkozol vele. Sajnálom, hogy ilyen körülmények között kellett felnőnöd. :(

Egyébként a lógásos meg a cipőpakolós részben megértem az anyukádat.

2013. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy te véletlenül kövér vagy cukorbeteg,hogy így rejtegetnek előled mindent? Meg ugye,hogy az első gondolatuk,hogy magadnak csináltad nassolnivalónak..
2013. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

nem vagyok se kövér, se cukorbeteg.

én mindenből megkínálom őket, uagy veszek nekik. ha ők kapnak vagy vesznek nem osztoznak mással.

anyuról meg tesomrol van szó.

amugy anya kövér, és tesómat is hízlalja rendesen, xl-es ruhái vannak már

2013. febr. 16. 15:32
 15/20 anonim ***** válasza:
Lehet abszurd a kérdésem,de kérdezted már,hogy miért ilyen veled?
2013. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
17 éves vagy, és már régóta utálod anyádat, mivel te magad írtad, hogy már nem is tekintesz rá anyaként. De azért halál betegen, mikor suliba sem tudsz menni, nekiállsz tortát sütögetni, hogy lássa, hogy törődsz vele... Illetve a másik, hogy 17 éves vagy, 2,5 év múlva fogsz érettségizni. Akkor már közel 20 éves leszel. Hányszor buktál meg? Én 17 voltam, mikor érettségiztem (na jó, pont az írásbelik 3. napján töltötem a 18-at), 19,5 évesen már a 3. félévemet zártam a főiskolán. Szóval vagy hatalmas kamu a kérdésed, vagy már az agyadra ment anyukád, és kezdesz pont olyan elmebeteggé válni, mint ő.
2013. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Egyszer sem buktam meg!

5éves gimnáziumba járok, és 0.ban kezdtem mert emelt angolon vagyok. 13.ban végzek, most 11.es vagyok ;)

de köszönöm kedvességed

2013. febr. 16. 17:04
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
"19,5 évesen már a 3. félévemet zártam a főiskolán" hú, de nagyra tartod magad! Én meg 22 éves vagyok és első éves leszek a főiskolán, mégsem hiszem, hogy szégyen, mindenkinek máshogy alakul az élete.
2013. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam nagyra, csak összehasonlításként írtam, mert nem mondanám, hogy az az átlagos, hogy valaki 6-7 évet dekkol a középiskolában, az én környezetemben csak olyanok vannak, akik 4 évesbe jártak. És az megint más, hogy valaki az anyagi helyzete miatt érettségi után dolgozni megy és csak utána kezdi a főiskolát, vagy hogy valaki 20 évesen érettségizik.
2013. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, te ritka tájékozatlan vagy.


Én 24 vagyok és most vagyok végzős hallgató.


Attól, hogy a kérdező ilyen idős, nem kell rögtön a bukásra gondolni.


De ha még bukott is volna, az sem mentené fel a szülőket az ilyen viselkedés alól.


Remélem az olyanok, akik egy gyereket támadnak a sajátjukkal nem így bánnak.

2013. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!