Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Te nem örülnétek ennek?

Anyukák! Te nem örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

Én teljesen más világot élek mint a mai velem egykorúak. Mondjuk más megy bulizni én megyek a kutyasuliba vagy versenyre a kutyámmal. Vagy más elmegy shoppingolni én lemegyek a kutyás barátaimhoz és együtt beszélgetünk kutyázunk.

Anyumat nem zavarja a dolog de nagyim állandóan szítja a dolgot állandóan mondja neki hogy nem normális hogy nem járok bulizni stb. Jelenleg vagy is 2 éve nincs barátom. És ma hallottam telefonálni és nagyon felháborított amit beszélt.Mesélte a telefonba valakinek hogy beszélgetett egy tanárnővel és hogy velem valami probléma van és majd egyszer befogok kattanni.

Nah már most szerintem még mindig jobb hogy a sárga földig innám magam cigiznék füveznék.

Szó ne essék róla én is szoktam vásárolgatni ide oda eljárni de nem olyan szinten nem vonzanak ezek a dolgok.

És most ilyenkor mit csináljak félek hogy a nagyim addig addig mondja anyumnak ezeket a dolgokat hogy megtiltja tőlem ezt a kutyázást.

17/L


2012. aug. 10. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz nagyiddal, raersz meg pasizni. Nem kell rohanni.

Anyud miket mond erre nagyidnak?

Beszelgess anyaddal sokat, akkor az öreglany nem tud hatni ra.

23L

2012. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem,hogy van olyan normális szulo aki azt szeretné,hogy a gyereke tonkretegye magát a sok alkohollal,esetleg drogokkal és efélékkel.amugy 17 vagy nem hiszem,hogy anyud megtiltaná ha mégis jovore már nagykorú vagy.
2012. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a nagyiddal valami baj van. Inkább örülnie kéne, hogy ilyen vagy és nem azon kéne aggódni, hogy vajon hazaérsz-e a diszkóból épségben vagy sem.
2012. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Csavarj a Nagyinak egy jointot, és zavard el a diszkóba.
2012. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le a nagyiddal beszélgetni s közben 1-1 sört igyatok meg.
2012. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Hm..mit mondjak...nekem is van (volt) egy ilyen "tökéletes barátnőm. első óta együtt jártunk suliba, aztán gimibe. Utána én főiskolára, ő az egyik legnevesebb egyetemre ment. Igazi "jó" kislány volt, nem fiúzott, nem bulizott, csak a kutyájával törődött. Egyetemi tanár lett belőle, soha nem volt kapcsolata, ma is egyedül él (már majdnem 60 éves) , csak az állataival foglalkozik, senki barátja, ismerőse nincs, mert jók csak az állatok (mondja ő). Én inkább maradok átlagos, van családom, unokáim, szeretem őket nagyon, szeretek velük lenni, ők is szinte minden nap jönnek....nem szeretném, ha csak a kutyám és a macskám körében élő egyedülálló lennék. Persze, ez egy egyedi eset, de közel 40 év távlatából (érettségi óta), azt tapasztaltam, hogy az igazi "jó kislányok" osztályunkból egyedülállóak, nagyon jó szakmával, egyetemi végzettséggel, de csak a szakmának élnek ma is. Az én gyerekeim nem drogoztak, nem itták le magukat, de bulizni jártak, volt barát, barátnő, családjuk van már. Én örülök, hogy nem egy kutya jelentette nekik az egyetlen örömöt. lehet, hogy nagyid környezetében is vannak ilyen emberek, azért fél, hogy te is ilyen leszel.

Kérdésedre a válaszom, nem szeretném , ha ilyen "tökéletes " gyerekem lenne, legyen fiatal, tanuljon, de szórakozzon is.

2012. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó, nyilvánvalóan látszik, hogy nem ismered a kutyásokat! Nem attól lesz valaki magányos, hogy kutyát tart és foglalkozik vele. Rengeteg ember él magányosan, karrieristaként, állat nélkül. Egy normális embert a kutyázás még nyíltabbá és bátrabbá tesz, sok barátot talál, önállóbb lesz mert felel valaki másért, főleg ha még versenyekre is jár (fogalmad sincs milyen nehéz az, nem cska kutyulimutyulizás). Ugyanez igaz arra is ha valaki nem bulizik, stb. Arra nem gondolsz, hogy talán nem mindegyik ugyanarra vágyik? Nem mindenki vágyik arra, hogy sok ember közelében legyen, valaki szeret egyedül lenni, ne ajd isten csak a munkának élni. Nem akar mindenki férjet, vagy 10 gyereket. És ez nem baj, főleg, hogy a legtöbb kutyás nem ilyen, van családjuk, és élvezik az életet. Az meg szép is lenne, ha valaki tökéletes lenne csak azért mert nem bulizik és jótanuló. Hidd el, lehet még ezer hibája, hogy megőrülnél tőle...

Kérdező, én remélem, hogy ilyen gyerekem lesz mint te, ha lesz. Én magam is ilyen vagyok (kutyázok is), de sajnos vannak akik ezt tényleg nem bírják elviselni...

2012. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm, esetleg sorold fel, hogy az elmúlt években hány fiatal lány tűnt el bulikból, hányat erőszakoltak meg, kábítószereztek be, vagy vertek össze és raboltak ki. Akkor esetleg ő is jobban örül majd, ha délután leruccansz a térre a többi kutyáshoz...
2012. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

18:19


A mai világot ne hasonlitsd össze a régi világgal!


Kislány a nagyid valamit elszurt az életében és rajtad akarja behozni!

Ne foglalkozz vele, nagyon jó,amit csinálsz és lehet, hogy majd egy versenyen találkozol össze a pároddal.

Es én nagyon örülök, hogy vannak ilyen lányok,remélem minél többen.

Remélem az anyud melletted lesz,nem a hóbortos nagyid mellett, hiszen 17 éves vagy!!!!

2012. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Én pont ilyen voltam :) A mamám a mai napig nem törődik bele,hogy nekem a kutyáim a mindeneim.Mindemellett komoly kapcsolatom van és sokkal boldogabb életet élek mint azok akiknek anno a bulizás volt a legfontosabb ! Kitartás,szerintem ez sosem fog változni de hidd el semmivel sem vagy kevesebb vagy rosszabb és még véletlen sincs baj veled.Szerintem nagyon becsülendő,hogy ennyi idősen egy felelősségteljes hobbit űzöl és nem engeded belerángatni magad egy csomó hülyeségbe !

2012. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!