Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez milyen ajándék lenne...

Ez milyen ajándék lenne anyunak és apunak? Anyukák ti örülnétek neki? Nem elcsépelt?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam mivel a szerkesztésben viszonylag otthon vagyok,hogy rengeteg kép készült ebben a hónapban és kiválogatom amit kell azt javítok és kiírom egy cédére és egy karácsonyi/családi borítót csinálok neki.

Esetleg videókat is szúrhatok bele és a videó alá egy kedves kis zenét betennék és a képek közé áttűnéseket/effekteket csinálnék és Szenteste pedig megnéznék a nappaliba (:

Meg van egy hely ahol elöszőr 2 évesen voltam utána 4 évesen,8 évesen és 12 éves koromtól minden évben mentünk télen és ezeket a videókat egybe összevágnám (+most is megyünk és azt is)


Szerintetek??

Vagy mit tudtok javasolni?



UI: ez csak az ajándék mellé gondoltam..


2010. dec. 8. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez akár maga az ajándék is lehet!!

nagyon szép ajándék, igazi szívhez szóló, biztosan nagyon fognak örülni (én örülnék)

2010. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez ajándék gyanánt is megtenné!Nem hiszem, hogy egy szülő másnak jobban örülne, mint amit a gyereke saját kezüleg csinál!
2010. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm (:
2010. dec. 8. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly hasonlót csináltam. :) De sajnos az én szüleim nem értékelték annyira. :S Persze gondolom annak könnyebb akit szeretnek. Szerintem a te szüleidnek tetszeni fog! :D
2010. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én CSAK ENNEK ÖRÜLNÉK! Csodálatos ajándék! Ha hiszed, ha nem, az én nagy lányom 17 éves és tudja, hogy mindig az tesz boldoggá, ha ő készít ajándékot nekem. Minden éven előszedem azokat a dolgokat is, amelyeket még ovis korában is készített nekem. Olyan jó ilyenkor egy kicsit nosztalgiázni!

Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen ötleteid vannak!

2010. dec. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nagyon jó, ajándéknak is(tudom már mondták...de akkor is)!
2010. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szuper ajándék!!!

Én annó egy naptárat csináltam. 3-an vagyunk tesók. 3 hónap oldalán esküvői képek voltak anyuékról, 3-3-3pedig rólunk (kisbabakor- ovis kor- jelen kor) :) A naptáron anyum még sírt is... (pedig ez is csak egy kis mellékes ajándék volt, de ennek örültek a legjobban)

üdv.

2010. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves ajándék! Szuper ötlet!

Én nagyon örülnék ilyesminek! Nagyon kedves vagy. :o) Látszik a kérdésedből, hogy jól neveltek a szüleid. Örülhetnek, hogy ilyen figyelmes vagy!


4 gyerekes anyuka

2010. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!