Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez jó ajándék lesz? (Kérdésed...

Ez jó ajándék lesz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szóval húsvétra elfelejtettem a BFF-emnek ajándékot adni. A suliban szerdán fogunk talizni és szerintem ez jó ajándék de nem biztos.Van kettő ugyanolyan medálom. Sötét rózsaszínű szív alakú. Felszeretném fűzni valami nyakláncra ami jól néz ki. .Választ várja egy kétségbe esett 14 éves lány.
2011. ápr. 25. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem tudom mit jelent a BFF (már túl öreg vagyok:D 27 éves), de egy nyaklánc egy azonos medállal nagyon szép ajándék.
2011. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

BFF = Best Friends Forever.

Egyébként szerintem aranyos ötlet, biztos nagyon fog neki örülni. Valamilyen szinten egyedi lesz, ha te csinálod hozzá a nyakláncot:)

15/L

2011. ápr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet :)

Amúfy ha a legjobb barátnőd miért csak szerdán találkoztok az iskolában??

15l

2011. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 :) :) :) ***** válasza:
Mi nem szoktunk husvétkor ajánkékozni..Amugy szerintem nagyon jó ötlet :)
2011. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
megértem,hogy kétségbe vagy esve,hiszen húsvétra nem venni ajándékot a BFF.nek :S.....
2011. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem szokás húsvétra ajándékot adni, szerintem gáz is..ha meg jól néz ki a medál akkor meg akármikor odaadhatod neki, ünnep van, vagy nincs. ez nem olyan ünnep, mint pl. a karácsony, szülinap.

olyanm mintha pünkösdre, március 15-re, vagy a sulikezdésre adnál neki valamit.

2011. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azért csak szerdán adom neki oda mert elég messze lakik. Én Székesfehérvár ő meg Kecskemét :( Különben mi mindíg ajándékozunk:D De az meg most jutott eszembe hogy 27.-én lesz a barátság fordullónk.
2011. ápr. 25. 13:18
 8/10 anonim ***** válasza:

barátság forduló?

Uram isten utoljára kb 5 évesen találtunk ki ilyet,ez már tényleg GÁZ.Minek minden ünnepre meg minden kitalált ünnepre ajándékot venni?

2011. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó ne legyél ennyire izéé! Holnap lesz a többszázadig évfordulója h xartam egyet, hogy kaviárt ettem, hogy válaszolok erre a kérdésre, meg a barátom simijének a kutyijának a gumicsntjának lesz a negyedszülinapi előbulija. Te buta.
2011. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem tartunk mindegy mien ünnepeket???
2011. ápr. 25. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!