Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvői ajándék? (A kérdéses...

Esküvői ajándék? (A kérdéses túl rövid. )

Figyelt kérdés

Hivatalos vagyok egy esküvőre a hétvégén, de még mindig nem tudom, hogy mit ajándékozzak nekik.

Mindenképp szeretnék valamit, mert "csak" az egyik családtag barátnője vagyok, de mégis meghívtak.

Mindössze 3600 forintom van, ebből ki lehet hozni valamit?

Köszönöm!

16/L


2011. júl. 20. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Hát 3600 az nem sok dehát te tini vagy tehát azt is értékelni fogják ha adsz valamit.......

Szerintem menj el egy indiaiba és vegyél valami szép valami tartót vagy tükröt vagy ilyesmit:)

2011. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Tányérkészlet, kenyérpirító, éjjeli lámpa. Bocsi, ha nem nagy ötletek, de ennyi pénzből szerintem más normális ajándékot nem lehet venni. :S
2011. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, közben én is nézelődök a neten
2011. júl. 20. 19:47
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

Tányérkészlet??? Kenyérpirító???? ATYAÉÉÉG!!! Meg ne próbáld! Ezek azok a tipikus ajándékok, amit a legtöbben nem kedvelnek, mert semmi egyedi és személyre szóló nincs benne...


Szerintem menj be vagy egy ajándékboltba, vagy még inkább egy hobbi boltba, ahol egy általad készített ajándék alapanyagait tudod összevásárolni. 3600Ft ott azért elég sokmindenre elég.. a többi rajtad múlik..

2011. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azokban nem is gondolkodtam, hogy kenyérpirító például ;) :D
2011. júl. 20. 19:51
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Személyre szóló, basszus 16 éves, 3600 Ft. Mert egy készített dolognak talán jobban fognak örülni? Nah mindegy...
2011. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy a tányér, meg a pirító nem személyre szabott, de én egy gyakorlatilag idegentől szívesebben vennék valami praktikusat, mint valami kézzel készített szart, ami semmire sem jó és nem is jelent nekem semmit se az az izé, se aki csinálta.
2011. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Valami használati dolgot mindenféleképpen. Vagy valami vicces mégis használható tárgyat.

Együtt élnek már régóta? Ha igen, akkor valószínűleg olyanok, hogy melegszendvics, gofrisütő (ezeket már elég olcsón lehet kapni), fűszertartó vannak. Egyébként én az új nagynénim előző házasságból lévő fiának és a lánynak fűszertartót adtam. Vettem üvegdobozokat szép tetővel, és megterveztem hozzá a feliratos matricákat, majd úgy rögzítettem, hogy mosás után se jöjjön le.

Ha meg már ilyenekre nincs szükségük, akkor ezek ötletes, kedves ajándékok:

akár kis kosárkában olyasmik, hogy fürdősó, habfürdő, masszázsolaj, illóolaj, testápoló, füstölő...

esetleg, hogyan legyek jó férj/ feleség útmutató, ha veszel különleges papírt, és van nyomtatód, meg selyemszalagod, akár te is kinyomtathatod

ha kerítesz róluk képeket, meghallgatod, hogy jöttek össze, akár videót is csinálhatsz képekből, kedvenc zenéikből, pl a közös számukra, és ezt kiírhatod dvd-re.

esetleg vegyél egy kis fa/papír dobozt, ragasztót(sima technokol), nyomtass róluk képeket, meg fogsz egy ecsetet.

A képeket körbevágod(itt előny, ha sima papírra nyomtatsz), és az előre ragasztóval bekent felületen elosztod a képeket, hogy fedjék a dobozt, majd a tetejüket is bekened(az ecset segítségével) ragasztóval.

Remélem tudtam segíteni.

15/L

2011. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Én fényképalbumot vennék, amibe tehetik akár az esküvőről készült képeket, akár a nászutas képeket..
2011. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Színházjegy?
2011. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!