Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvői ajándék? (A kérdéses...

Esküvői ajándék? (A kérdéses túl rövid. )

Figyelt kérdés

Hivatalos vagyok egy esküvőre a hétvégén, de még mindig nem tudom, hogy mit ajándékozzak nekik.

Mindenképp szeretnék valamit, mert "csak" az egyik családtag barátnője vagyok, de mégis meghívtak.

Mindössze 3600 forintom van, ebből ki lehet hozni valamit?

Köszönöm!

16/L


2011. júl. 20. 19:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kedves 15 éves lány!

Köszönöm a tippeket, főleg a dobozos tetszik, de sajnos nincs nyomtatóm...

Utolsó előtti: Egy másik családtagjuk esküvőjén is fényképalbumot ajándékoztam. Nem ciki, ha ők is olyat kapnának?

2011. júl. 20. 20:14
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem tartom cikinek, hasznos ajándék szerintem. És úgy gondolom, a fényképalbum mindig jól jön, nem olyan "hasznavehetetlen" ajándék.
2011. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Nálunk a könyvtárban laponként 10Ft-ért lehet nyomtatni. :) Feléd nincs ilyen lehetőség? Polgármesteri hivatal, könyvtár, papírbolt, számtech-bolt... :)

Még egy ötlet: szép formájú, hosszúkás üveg kell hozzá, festék, meg kavicsok... :)

különböző színűre fested a kavicsokat. (egy adag piros, kék, sárga, meg fantáziád szerint)

Aztán alulról feltöltöd az üveget rétegenként. Akár szivárványt is csinálhatsz. :)

A tetejét a borosüveg parafadugójával bedugod, esetleg szalagot köthetsz a nyakára... :)

Megint a 15/L

2011. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

:D

pénteken találkozok a barátnőmmel, lehet, elmegyünk együtt venni valamit. Ő mégiscsak jobban ismeri az ifjú párt..

2011. júl. 20. 20:23
 15/19 A kérdező kommentje:

Hm.. ezek jó ötletek :)

Az a baj a könyvtárral, önkormányzattal, hogy messze vannak onnan ahol lakom. Ez egy nagy város, és nehezen lehet bejutni a centrumba... De valószínűleg majd elmegyek a barátnőmmel, és együtt kitalálunk valamit.

Bár ez az üveges nagyon tetszik :)

2011. júl. 20. 20:26
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, ha segíthettem akár csak ihlettel is, hogy megtaláld az ajándékot. Azért majd írd le mi lett a végső megoldás. :)
2011. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

más kérdés: parkban lesz az esküvő, milyen ruhát vegyek fel...

Találtam egy méretben pont jó, fekete-fehér, térdig érő ruhát... VAgy pántnélküli felső?

2011. júl. 20. 20:42
 18/19 anonim ***** válasza:
Feketét nem veszünk fel esküvőre, a fehér pedig a menyasszony színe!
2011. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
akkor kilőve... köszönöm a választ
2011. júl. 20. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!