Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Örülnétek egy olyan...

Anyukák! Örülnétek egy olyan bababoltnak a városotokban ami?

Figyelt kérdés

Bababoltot szeretnék majd nyitni, ahol egyedi készítésű holmik lennének. pl:

- Házi gyógynövényes babaolaj

- Házi szappan természetes anyagokból

- Kézzel varrt ruhácskák, rugdalózók, bodyk stb

- Puha talpú cipőcskék

- Házi babasampon

- kézzel készített szobatextilek, díszek, takarók, ágybélések

stb.


Nem lenne méregdrága, megpróbálnám belőni közepes árúra. A kencék kicsit drágábbak lennének, de legalább adalékanyag nélkül.


Szerintetek lenne rá igény? Vagy máson kezdjek el gondolkozni?


Rendes bolt lenne üzlethelyiséggel.


2012. jún. 30. 16:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajna a mai világban nem lehet tudni, de ha közel lenne hozzánk én egy ilyen boltba mindig benéznék. :)
2012. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megérné-e neked a szenvedés érte, az jó kérdés, de én mondjuk örülnék egy ilyen üzletnek!
2012. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Mindenféleképp üzletet nyitok, csak nem tudom milyet. Most nézegettem a mei taiokat és majd elsírtam magam, szerintem élvezném egy bababolt vezetését :)


Csak az a kérdéses vásárolnának-e.


amúgy amiket írtatok pozitívnak veszem :)

2012. jún. 30. 16:10
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

nos...persze én örülnék,ki nem csak a probléma a következő:

házi gyógynövényes babaolaj:na most erre vagy allergiás lesz a baba vagy nem,én maradok a kb 300 ft-os készítménynél amit agyerek orvos mindig felír,és amitől semmi baja nem lesz.jól hangzik hogy házi,meg bio stb,kérdés hogy meddig lehet tárolni...Természetes alapanyagon mit értesz?Én kozmetikus vagyok,de nem sok olyan termékkel találkoztam ami csak természetes alapanyagból van,ami ilyen az pedig méregdrága.

Kézzel varrt ruhák:Megint csak jól hangzik,kérdés hogy feltudod-e venni a harcot a "multis" cuccokkal,amik olcsóak.egy baba úgyse hordja ezeket több évig,1-2 hónap és vége...ja és belekakil,lebüfizi,stb..

azt hogy érted hogy adalékanyag nélkül?

hát át kell ezt gondolni,mert egy baba érkezésénél mindenki inkább spórolni próbál ebben a helyzetben,és sajnos a minőség háttérbe szorul.

Én mondjuk vidéki vagyok.lehet Pesten menne egy ilyen bolt..

2012. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok megint.Ami nálunk most nagyon megy az a bababőrze bolt.vagy bababizományi.de az nagyon!Fullon van mindig,én majdnem minden héten bemegyek,és ki nem jövök üres kézzel.Dugig van cuccokkal,csak kapkodom a fejem..én ilyen ben gondolkodnék ha lenne tőkém ilyesmire
2012. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Mindenki zöld kezecskét kap :) hát igen ilyen kérdések bennem is felmerültek...


Az a baj, hogy tényleg nem tudom mit csinálhatnék :) Amit írtál kedves utolsó, az olyan mint egy használtruha bolt csak gyerekeknek?

2012. jún. 30. 16:18
 7/19 anonim ***** válasza:

igen!vannak használt és új ruhák is amit sztem külföldről hoznak,de zömében a használt ruhák mennek.minden ruhának van egy kódja,akinek a babája kinőtte beviszi,és eladják neki,a részesedést nem tudom hogy működik.de minden van ott nem csak ruha.babakocsi,etetőszék,játszószőnyeg...minden ami kell egy babának vagy kisgyereknek.sőt kismama ruhák is vannak.én szinte mindent ott vettem.Tegnap épp egy Calvin Klein kocsicipőt 800 ft-ért...

ha pedig kézügyességed jó,(úgy sejtem) a saját holmidat is árulhatod simán,és akkor meglátod mennyire kelendőek.

2012. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

házi szappannak/samponnak én speciel nagyon örülnék!bár ez az ártól is függ...sajnos van mikor igencsak meg kell néznem mit veszek meg még a gyereknek is!

amúgy hol nyitnád?merre laksz?

2012. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,hogy egy nagyobb városban (Szeged,Debrecen,Bp.)életképes lehet.Ami viszont nagyon fontos volna,a jó és a célcsoporthoz közvetlenül elérő reklám.Mondjuk a kencékkel nekem is vannak fenntartásaim és talán nem annyira kifizetődő (ha pl. sokáig áll a boltodban az olaj,lejár a szavi ideje,dobhatod a kukába),de az egyedi,kézzel készített holmik iránt egyre nagyobb a kereslet.Sok szülő nem szereti,ha a gyermekén lévő ruhák tucatszám jönnek velük szemben az utcán.És szerintem,ha eljuttatod a reklámot ahhoz a réteghez,akik ezt igénylik és megengedhetik maguknak,akkor simán jövedelmező lehet az üzleted.Esetleg még egy olyan opcióban is gondolkodhatnál,hogy egyedi igényeket is figyelembe veszel ruha,kiegészítő készítésekor.Én pl. találtam a neten egy hölgyet,aki kézzel készíti el az általam kért nevet és olyan figurákkal,ábrákkal,amiket elgondoltunk apával (filc szerű anyagból varrja).Annyi munkája van,hogy csak szeptemberben tudja elvállalni,de mivel meseszépeket készít,várunk rá.
2012. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Lehet felesbe nyomatnám. Fele termék használt, 25% saját készítésű, 25% új, kínából rendelt (Kínában ha hajózással rendelem nincs postaköltség néha, mert annyira olcsó náluk, hogy az eladó fizeti :))
2012. jún. 30. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!