Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a páromnak is...

Szerintetek a páromnak is külön kellene fizetni a rezsibe?

Figyelt kérdés
összeköltöztünk a párommal,az én szülői házamba. Eddig a rezsi 3felé oszlott mivel hárman laktunk a tesoimmal abban a házban. Mivel most a párom is oda költözött,így mi úgy gondoltuk hogy mi mivel összetartozunk az én részemet fizetjük ketten. De a tesoim azt akarják hogy most már négy felé osztódjon a rezsi. Mindenkinek van már jövedelme. Mindkettő variációba van igazság. Szerintetek ilyen helyzetbe mi a helyes?23/L
2013. febr. 16. 08:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Negyedeljétek. Gondolj bele mi lenne ha te egyedül lennél, nekik viszont lenne párja. Vegyünk 90 ezret, de fizetnél 30-at, rajtad kívül mindenki más 15-öt. Te úgy éreznéd, hogy ez igazságos? Ha igen akkor ne szálljon bele a párod a rezsibe:)
2013. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, 4 felé. Nem is tudom, ez miért nem természetes a párodnak,magától kellett volna mondja...
2013. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már nem csak 3-an laktok ott, hanem 4-en, ezért a rezsi is több, mint eddig volt. Szokott gondolom fürödni, használja a mikrót, a lámpákat, a számítógépet, szokott tv-t nézni, mit tudom én... Nem fair, hogy 3 felé osztjátok és ezzel a párod részét is rájuk terhelitek gyakorlatilag, mert valószínű többet kell fizetniük, mint eddig. Osszátok el szépen 4 felé és ennyi.
2013. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű h 4 felé. elég buták vagytok :s
2013. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak önként és dalolva kellene fizetnie a rezsit, sőt, addig nem lett volna szabad beköltöznie míg testvéreiddel meg nem beszéli, hogy esetleges bérleti díjat nem kérnek-e tőle. Ugyanis használja a tulajdonukat. Ügyes a pasi, megspórol magának egy albérletet, plusz még azt sem érti, a rezsibe miért kellene beszállnia. Szerencséje van, hogy rád talált.
2013. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy összetartoztok még nem egyszerre használjátok a vizet, villanyt. Elég hülye egy logika.
2013. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Már az is nevetséges, hogy ez kérdésként felmerül bennetek.
2013. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!