Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha a párunk...

Mit jelent az, ha a párunk soha nem nevez a keresztnevünkön?

Figyelt kérdés
Az én férjem, amióta ismerem, soha nem mondta ki a nevem. És ez valahogy zavar, nekem nagyon furcsa, de nem tudom rávenni. Így olyan személytelen az egész....Jogosan zavar vajon?
2013. febr. 15. 17:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
11 év alatt egyszer szólított a keresztnevemen. De nagyon furcsa volt...én nem hiszem, hogy ebbe ezt kellene belegondolnod...
2013. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

ha kettesben, vagy nagyon közeli barátok társaságában vagyunk, sosem hívom a keresztnevén. ha mérges vagyok rá, akkor is inkább csak a hangsúlyon érződik.


ha kollégáknak, távolabbi ismerősnek emlegetjük a másikat, akkor persze a nevét mondom.


meg is lepődnék, ha itthon elkezdene a keresztnevemen szólítani. örülök, ha becéz, kedvesen szól hozzám.

2013. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Én nem látom sehol, hogy a kérdező említette volna a becézést. Szerintem becézni sem becézi, és ez viszont gáz. Én is így fogom fel! Az tényleg személytelen!
2013. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!