Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki a szülők előtt ha...

Nem ciki a szülők előtt ha nálunk alszik a párunk?

Figyelt kérdés
Mármint kb 2 hónap együtt járás után ott alszik a fiú a lánynál, ez nem kellemetlen a szülők előtt?
2012. jan. 14. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon ciki volt, annyira, hogy ruhaban aludtunk mind2-en.:):):)
2012. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Hát ha beleegyeztek, akkor nem annyira.

Attól is függ hány évesek.

Én nem engedném 18 év alatti lányomat, hogy máshol aludjon különösen csak 2 hónapi együttjárás után, és még nálunk se. Utána már természetesebb, ha ismerkedni akar az élet e részével.

2012. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem volt az.

Én 1 hét után be letem mutatva a szülőknek,ott is aludtam,ő kb 1 hónap után lett az enyéimnek,szintén itt aludt (nincs nagy távolság pedig),sőt,nagyiméknál is aludtunk párszor.

annyi hogy nem egy szál bugyiban boxerben szaladgáltunk mint most itthon,de sosem zavartunk senkit,terméswzetes at együtt alvás iránti vágy.

2012. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, hány évesek vagytok.
2012. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Negyediknél a pont. Huszonévesen már nem ciki.
2012. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem...fiatal korban sem. (17 körülit értem fiatal alatt)
2012. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak akkor ha havonta-2 havonta mást viszel haza, mert így átjáróházat csinálsz a házból, meg nekik sem kellemes, hogy a lányuk úgy váltogatja a pasikat, mint a bugyiját.
2012. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!