Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lenne ciki szülővel...

Miért lenne ciki szülővel koncertre menni? Lásd az alábbi kérdést.

2011. dec. 31. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Vannak olyan emberek, akik szégyellik a szüleiket, azért, mert menőzni akarnak, azzal, hogy ők cigiznek, piáznak, drogoznak stb. Nos ugye, ezt szülők jelenlétében nem lehet megtenni (kivéve, ha 20-25 éves vagy, és apád megkínál 1 szál cigivel, de én most 12-16 évesekről beszélek).


Azt is cikinek tartják, ha az anyjuk/apjuk kezét kell fogniuk (én nem, pedig 12 és fél éves fiú vagyok...), mert ezzel csökken a "hírességük", és a "barátaik" majd kicikizik, hogy: "Hú, itt a dedós, aki még apjával/anyjával jár-kel mindenhova!" Szerintem sem ciki, koncertre menni a szülővel főleg nem az!


Mondjuk ha arról van szó, hogy egy buliba/diszkóba nem szívesen mész szülővel, az nagyjából érthető, mert hogy ott be akarsz csajozni meg ilyenek, de azt sem kell szégyellni.


Végül is, olyan szülő is van, aki nem érzi a határt, és egyfolytában a gyereke mellett van, mindenhová követi, ott már a szülőben van a hiba, de ha megmondják nekik, hogy most ide meg ide egyedül akarok menni, azt azért megértik.


Nem szabad azt az embert szégyellni, aki egész életedben melletted volt, támogatott jóban rosszban, tanított, és segített neked egész életeden át! Ezt vissza kell adjuk rokonainknak, olykor pont ezzel, hogy meghívjuk őket egy koncertre :)

2011. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy ciki, mert bírom a szüleimet és a haverjaim is. Csak nekem szinte lehetetlen lenne hozzáérni a barátnőmhöz, hülyülni a haverokkal, vagy egyáltalán ellazulni, tudván, hogy ott vannak mellettem.
2012. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az van, hogy az ember nem tudja elképzelni azt, amit nem ismer. Az átlag tininek nem egyezik az ízlése a szülőjével, tiltott gyümölcsöt próbál enni a szülő háta mögött (cigi, drog, pia), nem képes teljesen feloldódni a társaságukban (és nem feltétlen a szülő hibájából, a legtöbb tini eléggé éretlenül és hülyén viselkedik, főleg, ha előtte mondjuk ivott is)... és nem képesek elhinni, hogy van olyan tini, aki nem szégyelli ilyen helyen a szüleit, és hogy nem tesz olyat, ami a szülei előtt feszélyezné.
2012. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert a szülők - tiszt. kiv. - nagyon adják a szentéletűt, és ezért a gyerek nem tudja megemészteni, hogy bizony ők is szeretnének szórakozni (vagy éppen - gondolva a sok "jaj, meghallottam a szüleimet, itt a világvége"- kérdésre: szexelni)


Az lehet, hogy velük nem tudja magát úgy "elengedni", de gondolom, a szülők nem minden hétvégén akarnak vele menni a kocsmába, csak egyszer egy koncertre.


Én speciel örülök, ha koncerteken szülőket, gyerekeket látok együtt. Akkor is, ha a szülő is rocker - mert milyen jó fej! - és akkor is, ha látszik, hogy nem az - akkor meg azért jó fej, mert inkább eljött a gyerekével (mondjuk ha 12-14 éves) mint hogy ne engedje el.

2012. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem, de arra a kérdésedre is válaszoltam.
2012. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!