Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki egyedül menni egy koncertre?

Ciki egyedül menni egy koncertre?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én is egyedül járok többnyire, mégse kötnek belém. :)
2011. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Például én is egyedül voltam a tavalyi R+ koncerten.
2011. máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, de én nem mernék...lesz BMTH Pesten, de senki nem jön velem. Mondjuk nem is érek rá, de azért egyedül nem hiszem, hogy elmennék a koncertre :S

De én gyáva vagyok :D

2011. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem. Én is voltam egyedül még 2 napos fesztiválon is, jó volt, sokkal könnyebb ismerkedni is.

Sokan járnak egyedül koncertre. Viszont aki nem mer annak ott a lehetőség hogy neten keressen valakit, akivel együtt mehetnek. Így ismertem meg a legjobb barátnőmet is.

2011. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
előző: és a neten hol?
2011. máj. 2. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:
na igen, neten hol?:D Amúgy énj nem menék egyedül, de ismerek sok embert aki egyedül jár..nem ciki, épp hogy bátornak kell lenni hozzá :D
2011. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen koncertre mész, biztos van az együttesnek weboldala, vagy fórum vagy bármi ahol az emberek megbeszélik hogy "hűűűű gyerekek, mindjárt koncert". Na ott kell hirdetni magad hogy egyedül mész és nem bánnád ha lenne társaságod:)

De volt hogy a hotdog.hu-n tettem fel körkérdést hogy ki megy és összegyűlt rengeteg ember, szóval csapatostul mentünk és a városban szedtük össze az embereket akik egyedül mentek volna.

De gondolom más közösségi oldalon is lehet társaságot találni.

2011. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!