Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más 40 feletti férfi is ilyen...

Más 40 feletti férfi is ilyen passzív a szexben vagy csak az én férjem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom már, jó lenne valamilyen tanács/ötlet. Az a problémám, hogy 3 éve vagyunk házasok, van egy 44 éves férjem. Mindketten sokat dolgozunk, én ezenfelül rengeteget sportolok is, szóval nap végére hulla vagyok. Mégis Ő az, aki pár hónapja teljesen passzív, én megteszek neki bármit, Ő meg 10 perc után elalszik. Nem is emlékszem, mikor volt utoljára részem egy jó együttlétben. Tele van a fiókom helyes fehérneműkkel, nagyon örül is neki, de nekem nem nyújt élvezetet, mert egy öreges összebújás, meg alvás lesz belőle a végén. Nem tudom, mit tegyek, de nekem már hiányzik a tűz. Ezt leszámítva minden oké, csodálatos a kapcsolatunk. Másnál is előfordul hasonló? Mit tettetek?

28/N


2013. febr. 15. 00:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
32%

ma 12:10


Jön is...gusztustalan..

2013. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 QueenRavenna ***** válasza:
100%
Valami új betegség a 18-30 éves nők körében a gerontofília? 12:10-es 60-as papára és a 22 éves csirkére is gondolok. Ide süllyedni..
2013. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Még esetleg valaki? Lehet vicces is,hadd röhögjünk.A 60 éves papán már majdnem elmosolyodtam.
2013. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Jajj, 23-as, ne bosszantsd már a népet a kamuval. Ha 6
2013. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Folytatás:


Ha 60 éves lennél, legalább le tudnád írni, hogy a "barátnőm", és tisztában lennél a vessző fogalmával, mivel kisiskolás korodban úgy a kezedre vert volna a tanár pálcával ilyen helyesírásért, hogy fél hétig sírtál volna utána. Mivel ez nem történt meg, egyértelmű, hogy csak valami 14 éves kamuzós hüly@gyerek vagy.

2013. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
22%
Bár az lennék...A hosszu magánhangrókat meg nem találom mert sötét van.És ugyan mi okom lenne a hazudozásra?Persze különösebben nem érdekel hogy ki mit gondol fö az hogy igaz amit irtam.Általában nem aratok nagy szimpátiát mikor megtudják.A nök sápitoznak a férfiak meg irigykednek.
2013. febr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

#26


Mire irigykednének te vén szar?

2013. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Majd ha ráérek akkor sajnállak!

Kitárod butaságod mindenki elé és ha valaki rámutat a dologra akkor meg hisztizel!

No ez az amitől a legkeményebb farkú pasas is a lepedőbe csavarja!

2013. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!