Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más 40 feletti férfi is ilyen...

Más 40 feletti férfi is ilyen passzív a szexben vagy csak az én férjem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom már, jó lenne valamilyen tanács/ötlet. Az a problémám, hogy 3 éve vagyunk házasok, van egy 44 éves férjem. Mindketten sokat dolgozunk, én ezenfelül rengeteget sportolok is, szóval nap végére hulla vagyok. Mégis Ő az, aki pár hónapja teljesen passzív, én megteszek neki bármit, Ő meg 10 perc után elalszik. Nem is emlékszem, mikor volt utoljára részem egy jó együttlétben. Tele van a fiókom helyes fehérneműkkel, nagyon örül is neki, de nekem nem nyújt élvezetet, mert egy öreges összebújás, meg alvás lesz belőle a végén. Nem tudom, mit tegyek, de nekem már hiányzik a tűz. Ezt leszámítva minden oké, csodálatos a kapcsolatunk. Másnál is előfordul hasonló? Mit tettetek?

28/N


2013. febr. 15. 00:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Többen írták, hogy a kora...hm. Az én 57 éves férjem olyan tüzes tud lenni, hogy csak bírjam szusszal. Viszont volt olyan 32 éves párom aki havi 2 alkalommal bőven kiegyezett...

Sajnos tanácsot nem tudok adni.

2013. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem indítod be.Van ilyen.
2013. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak tényleg fáradt. Próbáld tehermentesíteni, kapcsolódjatok ki. És légy türelemmel. Vannak hullámvölgyek a kapcsolatban, amikor az a jobb ha nem cseszegeted a párod.
2013. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban van ilyen szakasz, ez nem a kora. Egyáltalán nem is öreg. Ez pont, hogy az a kor, mikor a régóta házas férfiakba beleáll a benga és szedik fel a huszas nőket, szóval hülyeség azzal jönni, hogy már öreg és nem akar.
2013. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm. Miért szólok be 4-eskének? Talán mert tegnap azzal szórakozott, hogy péniszekről linkelgetett képeket.
2013. febr. 15. 11:20
 16/28 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ő kezdeményez általában, de nem okoz örömöt, mert önzőn viselkedik.
2013. febr. 15. 11:24
 17/28 A kérdező kommentje:
Mármint a férjem, nem a 4-es:D
2013. febr. 15. 11:25
 18/28 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy beszélj vele, lehet, hogy más gondja van. Ugyanakkor kicsit egyet kell értsek azokkal a válaszokkal, akik a kort említik, ugyan a szexhez alapvetően nem idős a férjed, és jelenleg valószínűleg más oka van annak, hogy nem kielégítő a szexuális életetek, azonban később, amikor már valóban a kora lesz a probléma a szexben, akkor ismét elő fog jönni ez a gond, mert lehet, hogy te még simán kívánnád, ő meg már nem. Alapvetően ez szokott a probléma lenni a nagy korkülönbséggel, de ne legyen igazam!
2013. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
* bunkón
2013. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
17%
60 éves vagyok a barátnöm 22 a kapcsolat 3 éve tart és kiválóan müködik,imádjuk egymást.Jöhetnek az idétlen megjegyzések.
2013. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!