Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet egy ilyen férfi...

Mi lehet egy ilyen férfi lelkében?

Figyelt kérdés

Majd 30 éves férfi.

25 volt még amikor én 18 éves fruskaként felszedtem a vonaton,jóképű,helyes,társasági emberke.Bulizni jártunk,rengeteget voltunk együtt,de mindig társasággal,észrevétlenül mindig úgy intézte.Vagy a szülei kocsmájában segitett be és én is ott voltam vele.

Rajtam volt a rózsaszin köd,észre se vettem,hogy szex az nincs.Egyszer félrészegen a kocsiban rámásztam,fél perc ha volt.És egyszer véletlen üres volt a lakás,próbálkoztunk,de nem működött a működnivaló.Nem beszéltük meg,semmi,értelmes kapcsolathoz kislány voltam még,lekötött a szalagavató,tánc,érettségi...Találkozgattunk,buliztunk,továbbra is haverokkal együtt,akik megjegyzéseit csak évekkel később értetem meg.

Érettségi másnapján szakitott velem,végigtomboltam a nyarat,majd elsodort az élet,lediplomáztam,férjem van és hatalmas pocakom.

Pár hónapja találkoztam az öccsével,kérdeztem felőle is,senkije nincs,facebookon is láttam hogy nincs,az öccse elárulta,én voltam az egyetlen barátnője,anyukájuk mai napig emleget(pozitivan).


Azóta időnként eszembe jut,vajon én okoztam benne ekkora trést,vagy mitől lehet ilyen,hogy azüta sem kezdett senkivel?


Persze nem utánam sóvárog,de nem merne kezdeni senkivel,mondván az sem működik?

egyszer majdnem felhivtam elmondani,hogy szerintem azért nem működött köztünk a dolog,mert én kis fruska voltam hozzá,kezdett volna egy jobban hozzá illő lánnyal,de nem hivtam inkább.

Vélemény?


2013. febr. 12. 15:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy meleg, csak ezt fél beismerni, akár még magának is. Ezért inkább elzárkózik minden kapcsolattól.
2013. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ez jutott eszembe.....(mint az elsőnek)
2013. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ezen én is gondolkodtam,de nem hiszem.

Bár nincs lehetetlen.

2013. febr. 12. 15:27
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek a két előttem szólóval, dettó ez jutott nekem is az eszembe!
2013. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell megtörtnek lennie, lehet, hogy csak nem vágyik rá, vagy pl aszexuális.
2013. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

És ennyire elnyomná magában ennyi éven keresztül?

Az öccsétől kérdeztem,hogy nem-e titokban van barátnője,de azt mondta hogy lehetetlen,pici faluban dolgozik,él,szüleinek segit be,minden szem látja minden lépését.

2013. febr. 12. 15:31
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

Az én első barátom is ilyen volt.

Vagyis nálunk volt próbálkozás, de neki sem igazán sikerült felállnia.

Egy idő után dobott, mert gondolom meg volt győződve róla hogy velem volt baj.


Valahogy azzal a 3 csepp spermájával sikerült felcsinálnia a következő lányt (már ha ő volt :D), elvette feleségül...

Azóta kajtatna utánam, valószínű nálam még jobb volt a helyzet.

Vannak ilyen emberek sajnos, de hogy lelki szinten mi lehet a baj velük...

Gyerekkori traumától kezdve bármi állhat a háttérben.

2013. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
25 éves volt amikor az első nője volt? (azt írod te voltál az egyetlen barátnője) Akkor nem te okoztad ezt a problémát, előtted is baj volt. Sok dolog lehet a háttérben: impotencia gondok, lelki zavar, aszexualítás, rejtett homoszexualitás...
2013. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igen,25 volt,egyetemista,jóképű,jóhumorú,lehetősége lett volna (még mellettem is,5 percre hagytam ott a tánctéren,már próbáltak odatáncolni a csajok hozzá,extragyorsan kerülte ki őket,és ez akkor is igy volt mikor nem voltam vele)

Szüleivel minden rendben,igazi mintaszülők,anyukája imádnivaló,(bárcsak olyan anyósom lenne).

2013. febr. 12. 15:41
 10/20 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt? Lehet veled csak kipróbálta, milyen egy csajjal lenni, aztán rájött, hogy ez nem jön be neki. Egészséges heteroszexuális férfi nincs el évekig nő nélkül.
2013. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!