Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet egy ilyen férfi...

Mi lehet egy ilyen férfi lelkében?

Figyelt kérdés

Majd 30 éves férfi.

25 volt még amikor én 18 éves fruskaként felszedtem a vonaton,jóképű,helyes,társasági emberke.Bulizni jártunk,rengeteget voltunk együtt,de mindig társasággal,észrevétlenül mindig úgy intézte.Vagy a szülei kocsmájában segitett be és én is ott voltam vele.

Rajtam volt a rózsaszin köd,észre se vettem,hogy szex az nincs.Egyszer félrészegen a kocsiban rámásztam,fél perc ha volt.És egyszer véletlen üres volt a lakás,próbálkoztunk,de nem működött a működnivaló.Nem beszéltük meg,semmi,értelmes kapcsolathoz kislány voltam még,lekötött a szalagavató,tánc,érettségi...Találkozgattunk,buliztunk,továbbra is haverokkal együtt,akik megjegyzéseit csak évekkel később értetem meg.

Érettségi másnapján szakitott velem,végigtomboltam a nyarat,majd elsodort az élet,lediplomáztam,férjem van és hatalmas pocakom.

Pár hónapja találkoztam az öccsével,kérdeztem felőle is,senkije nincs,facebookon is láttam hogy nincs,az öccse elárulta,én voltam az egyetlen barátnője,anyukájuk mai napig emleget(pozitivan).


Azóta időnként eszembe jut,vajon én okoztam benne ekkora trést,vagy mitől lehet ilyen,hogy azüta sem kezdett senkivel?


Persze nem utánam sóvárog,de nem merne kezdeni senkivel,mondván az sem működik?

egyszer majdnem felhivtam elmondani,hogy szerintem azért nem működött köztünk a dolog,mert én kis fruska voltam hozzá,kezdett volna egy jobban hozzá illő lánnyal,de nem hivtam inkább.

Vélemény?


2013. febr. 12. 15:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Háromnegyed évig,hétköznap 2-3-szor 2-3 órára,péntek-szombat kora estétől hajnalig.De kettesben szinte soha.

(előtte egy pasim volt fél évig,nekem az első az a pasi volt,nem tudtam még akkor milyen egy normális kapcsolat.Mai fejjel beszéltetném rengeteget,nem hagynék szó nélkül mindent)

2013. febr. 12. 15:47
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe, hogy meleg.
2013. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Van akinek ebben nincs szerencséje.


A sógorommal baráti kpacsolatban vagyunk. Maga a tökéj egy nö részére.

Most 30 éves és 5 éve nem volt semmilyen kapcsolata. Még átmeneti sem. nem homosexuális. Párszor randizott, de nem jött neki össze.

Jóképü, ügyvéd. Van egy szuper lakása (olyan igazi designe lakás), autója mindene. Anyagilag már most olyan biztosan áll, hogy a legtöbb 40 éves sem áll így, és szuper a munkájában is. Barátai igen nagy számban, akár hova megy pillanatok alatt alakít ki barátságokat és ez nemtöl független. De képtelen egy normál nöt össze szedni. A mércét magasra tette, csak nagyon csinos lányokkal randizik. Nem szeret rátörni a lányokra és nagyon óvatos, így nem kezdeményez a randin. mondtam neki hogy a nök nem fognak a nyakába ugrani, mert férfit keresnek akinek kezdeményeznie kell.


Szerintem egyszerüen ö csak ilyen, és nehezebben megy neki egy normál lányt találnia.

2013. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 harleynagyi ***** válasza:
0%
szerintem igy a jo hogy tavoll vagy tole , mivel valamit titkol vagy homosexualis amit sajat maga sem akarja elfogadni , vagy mas beteges hajlama van amitol sajat maga is fel igy tavoll tartja magat a noktol ..
2013. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elege van a nőkből. Az biztos hogy nem meleg hiszen melegnek azt nevezzük aki homoszexuális kapcsolatban él. Szóval elég undorító melegnek nevezni valakit csak úgy amikor semmi alap nincs rá ez valami női szeszély lehet hogy életben tartsák azt a női dogmát hogy minden férfi szexre vágyik és szexért mindent megtesz közben ebből semmi sem igaz. Sok nőnek ez kell hogy nőnek érezze magát.
2013. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkora hülyeség rögtön melegnek nyílvánítani! Innen is látszik, hogy a heterók azt se tudják, ki a meleg. Én sem, mert én is hetero vagyok. Nekem is vannak tévképzeteim, emiatt homofóbiám is, mint minden heterónak. Ezeken csak röhögni tudok. Egyszer mondta nekem egy meleg (baráti társaság), hogy ti heterók annyira hülyék vagytok ebben a dologban ,hogy csak na.
2013. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Igen, el tudja magában nagyon sokáig nyomni az ember a vágyait. VAn ismerősöm, aki 43 éves koráig elnyomta (tudott róla), de az emberek a mai napig nem tudják, hogy meleg, mert annyira férfias, a munkája is az. Ha valakinek meg is fordul a fejében elhesegeti, mert annyira enm illik bele abba a sztereotípiába ami a melegekről kialakult, soha nem volt barátnője, az első kapcsolata is titok.


Nem azt mondom, hogy az exed az, csak van ilyen

2013. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott róla eszembe első olvasásra,hogy meleg.De ha nem,akkor lehet,csak egyszerűen nem vágyik kapcsolatra.Nekem is van egy ilyen barátnőm,ő aszexuális,úgy tervezi az életét,hogy egyedül fog élni és soha nem fog kelleni neki semmilyen pasi.Egyszer próbált bepasizni,de szerintem azt is csak azért,hogy ne maradjon ki a birkacsordából,de valahogy nem ment neki és nem azért,mert csúnya lett volna,hanem undorodott tőlük.Vannak ilyen emberek.És nincs is ezzel semmi baj addig,amég nem szenved tőle.
2013. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Akkor a lényeg,hogy maradjak távol,mint eddig.
2013. febr. 13. 08:29
 20/20 anonim ***** válasza:

Azóta időnként eszembe jut,vajon én okoztam benne ekkora trést,vagy mitől lehet ilyen,hogy azüta sem kezdett senkivel?


Sztem nem kéne ennyire drámázni :D

Nem okoztál benne ekkora törést, ne aggódj. :DDD

2013. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!