Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi passzív férfi?

Miért van ennyi passzív férfi?

Figyelt kérdés

Aki szeret otthon aludni, gépezni, kocsmázni, és megelégszik ennyi "szórakozás"-sal?

Nőben nem nagyon láttam még ilyet.


2009. szept. 1. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Én ugyan nem vagyok férfi,de és sem szeretek szórakozni járni,szívesebben vagyok otthon a családommal.Amíg dolgoztam,addig meg különösen nem volt kedvem eljárogatni otthonról.Legfeljebb néha egy színház,vagy mozi stb.
2009. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Azért mert el vannak kényeztetve. Nincs munka elég sok. Minden meg van nekik engedve.
2009. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

A bátyám is hasonlóan műkődik.

A sogornőmnek néha elege is van belőle.

Pedig jó ember ,családcentrikus

de a férfiak ha " megvan " a nő (meg a gyerek)

eltespednek.

Azt hiszik maguktól műkődnek a dolgok(persze a nők is néha)

általában azért fásulnak el a kapcsolatok mert nem tesznek érte csak a másiktól várják a változást.

Sajnos...

2009. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Tudni kéne, hogy számodra mi jelenti a szórakozást! A férfiaknak általában az amit felsoroltál! :)


Amúgy napi 8-10 óra munka után péntek estére totál KO vagyok, egyáltalán nem hiányzik, hogy péntek és/vagy szombat este még bulizgatni menjek mert akkor még a hétvégén sem tudnám kipihenni magam...

Szerintem a legtöbb pasi így van ezzel. A számítógép agyilag kikapcsol, a sörözgetés sokaknak az egyetlen lehetőség, hogy a barátaival legyen.


Mit szeretnél? Mit csinájunk? A kommunikáció ám mindennek a kulcsa. Ha hiányolsz valamit a kapcsolatodból, akkor beszéld meg a pároddal! Ha nem tudja, nem akarja ezeket az igényeidet teljesíteni akkor meg döntened kell: megszoksz, vagy megszöksz.

2009. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Passzív? a legtöbb feleség itt arra panaszkodik, hogy ide jár, oda jár a férje.Mindemellett, ha véletlenül otthon van, akkor gépezik, alszik vagy ott van valami haverja.

Ha az én férjem nem szeretne itthon aludni egyértelműen annak tudnám be, hogy már nem vagyok neki fontos.

Félre ne érts, egyszer sem tiltom vagy ilyesmi, boldog velem és inkább itthon marad.

2009. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Mert általában morgós, kedvtelen, mosogatótakarítógép elhízott némber társul hozzá.
2009. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülök, ha meló után otthon lehetek a társammal, semmi kedvem elmenni. Azért néha egy közös kirándulás, sétálás belefér, na meg a bevásárlások, na meg a rokonlátogatások.

De bulizni, másokkal összejönni, ahhoz sem energiám, sem kedvem. És, ha van kis időm, mert ő épp főz, akkor beülök a számítógép elé. Ahogyan ő is beül elé, amikor ideje engedi. Vagy még én elmosogatok.

És nekem ez nem passzivitás. Kibuliztam a haverokkal magamat, huszonéves koromban, mert akkor aztán csak az éjszakának éltünk. Most már nem motivál a buli.

2009. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy bulira gondoltatok.

Bennem a buli pont fel sem merült.

Ezer dolgot lehet csinálni.

Akár csak sétálni.

De már 2 pasim is volt, aki nem szeretett sétálni se.

Meg pl. szabadnapokon du. 2-ig aludni (és nem azért, mert annyira fárasztó a munkája).

Bár ha belegondolok, valószínűleg az én hibám, hogy tudat alatt ilyen pasikat választok.

2009. szept. 1. 20:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Én elmegyek veled sétálni, kerékpározni, strandolni, nyaralni, de csak kettesben:-))) Aludni én is szeretek, főleg egy kiadós szex után.
2009. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:D

Oké.

2009. szept. 1. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!