Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi passzív férfi?

Miért van ennyi passzív férfi?

Figyelt kérdés

Aki szeret otthon aludni, gépezni, kocsmázni, és megelégszik ennyi "szórakozás"-sal?

Nőben nem nagyon láttam még ilyet.


2009. szept. 1. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát úgy már más. Ha már valaki sétálni sem akar elmenni, illetve egyáltalán nem akar kimozdulni az tényleg elég gáz...

Ha ilyen a pasid, akkor mindenképp beszélj a fejével!


(4.)

2009. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy mit akar a 19:00 hozzászóló írni, hogy a férjnek meg vannak engedve ezek a dolgok. Miért kéne egyáltalán engedélyeznem bármit neki?! Felnőtt ember, nem akarom sem megnevelni, sem megváltoztatni. Így szerettem meg. Igen, ő is a számítógép előtt ül szabadidejében. Na és? Én meg könyvet olvasok vagy tornázni megyek. Ő sem szól érte és én sem. A legtöbb nőnek van legalább annyi idegesítő szokása, hobbija, mint a férfiaknak, de általában itt is működik a "más szemében a szálkát is, a sajátomban a gerendát sem" elv.
2009. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik. Nem veszik ki a részüket a házimunkából, gyermeknevelésből, és nem zavarja őket, hogy a 'zasszony robotol a műszak után.
2009. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!