Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy az öcsém...

Mit tegyek hogy az öcsém elfogadjon?

Figyelt kérdés
Rendőr vagyok , már nem is járőr, tavaly léptettek elő. A családom büszke rám hiszen nem gondolták volna hogy nő létemre megverem a lábam a szakmában. Egyedül az öcsém idegesít: ő most tizenhét éves (igen, sok korkülünbség) és szégyell az ismerősei között. Múltkor elmentem érte a suliba hogy ne kelljen gyalogolnia és nem engedte hogy egyeltalán találkozzak az osztálytársaival... Mit tegyek hogy elfogadjon?

2013. febr. 14. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Vidd el lőni, hátha az menő lenne nála
2013. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Mit mond,mi a baj?

Egyébként nem biztos,hogy azért mert rendőr vagy.Lehet a nagy korkülönbség miatt.Szégyelli,hogy ilyen "idős" nővére van.Egyébként megkérdezhetem hány éves vagy?

2013. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Harminc... én nagyon szeretem az öcsémet meg minden de az hogy ilyen szinten... A közös családi kajálásoknál általában elfordul.. a szüleim szívesen hallgatjáka sztoriimat a mindennapjaimról hiszen egy összeszokott jó csapattal dolgozom, de az öcsém.... Első válaszoló: felajánlottam neki hogy kiveszem a töltényt a pisztolyból és meghúzhatja a ravaszt meg.. Na szóval egyeltalán nem tud elfogadni. Pedig ezen kívül szinte tökéletes az életem, imádom a hivatásom :) csak hát itt van ő...
2013. febr. 14. 19:38
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
Én sem örülnék egy rendőr rokonnak. Te álltál be közéjük, fogadd el, hogy még a törvénytisztelő állampolgárok közül is sokan utálnak titeket.
2013. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szeretnék kérdezni valamit, de a témától független, csak kíváncsi vagyok. Ha 159 centis nő vagyok, akkor eleve nem is mehetnék rendőrnek? Úgy tudom 162 centi a minimum.
2013. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem h a hivatasod az oka, nem probaltal beszélni vele erről?
2013. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Nem biztos,hogy az a baja,hogy rendőr vagy...Kiskorában milyen kapcsolatotok volt?

2013. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
De, sajnos a hivatásod az oka. Manapság divat utálni a rendőröket, mert van köztük jópár, aki nagyon nem való oda, ezért most már fel van háborodva mindenki, ha meg meri állítani a rendőr:) Szánalmas hozzáállás, talán majd kinövi.
2013. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ez hülyeség. Nincs ahhoz köze h rendőr vagy. Az ember nem utalja a családtagjait a hivatása miatt. Tőlem lehetne a tesom siraso vagy patológus, akkor is szeretnem!
2013. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy a nagy korkülönbség miatt mindig elkerültük egymást. igen beálltam a zsaruk közé, személyes okokból, egy régebbi eset miatt. Zala megyében dolgozom ott a 160 centiseket sem szólták meg, azt mondták hogy nem számít de van ahol nagyon komolyan veszik... Többször próbáltam beszélni az öcsémmel de mindig elrohant.. szégyell az ismerősei között...
2013. febr. 14. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!