Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a párom...

Mit csináljak ha a párom lenézi a szüleimet?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan zavar, én nagyon szeretem a szüleimet nekik is megvannak a maguk hibái de senki nem tökéletes
2013. febr. 14. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha a politikai nézetei miatt nem szereti őket, akkor kérd meg mindkét felet, hogy kerülje a témát.


Van 2 ismerősöm, egyik újpesti, a másik ferencvárosi szurkoló. Ha nem a fociról beszélgetnek, akkor tök jól kijönnek egymással, de ha a társaságban valaki bedobja, pl. hogy melyik csapat honnan, mennyit akasztott le az államról, akkor pattanásig feszül a húr.

2013. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9%

Hát, ha ő butának tartja őket, akkor bocsi, de ez nem lenézés.

Vannak buta emberek, és attól, hogy nálatok eszik, még éppen lehetnek buták a szüleid.

Nem úgy értem, hogy azok is, nem bántani akarlak, nem ismerem őket, de attól még szeretheti őket, hogy nem IQ fighterek.

2013. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem buták a szüleim...


Sőt nagyon sok dologba igazuk van vele kapcsolatba, ha megfogadta volna a tanácsaikat sokkal előrébb lenne

2013. febr. 14. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!