Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni a szüleime...

Nem bírom elviselni a szüleimet! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és munkanélküli. A szüleim nem képesek megérteni, hogy milyen nehéz állást találni, hiába adja be az ember a jelentkezését 1000 helyre, akkor sem úgy megy, mint a komcsi időkben, hogy csak leadtad a munkakönyved és már dolgozhattál is. Teljesen kikészítenek az értetlenségükkel. Mit csináljak? Nem bírom ezt tovább!
2013. jan. 29. 19:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Diplomám van,de bármilyen munkát elvállalnék, csakhogy semmilyen lehetőség nincs. Mielőtt még valaki azzal vádolna, hogy válogatok.
2013. jan. 29. 19:47
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem gondoltál arra, hogy lakhelyet váltasz? Talán több munkalehetőség lenne.

Anno én is felköltöztem Budapestre mindent maga m mögött hagyva, hogy munkát kapjak.

Persze nehéz lesz, de csak így lehet előrébb lépni.

2013. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Vagy meggondolot mi a kékóceán és saját céget alapítasz? Többet keresel vele és hamar elköltözhetsz.
2013. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok csak szakmunkás. Bp-n én is gondolkodtam, de kinek van 300 ropija, h kauciót fizessen? Ha lenne én se itt lennék hanem Bp-n! Vagy ha lenne ismerősöm aki befogadna akár a garázsba is míg nem lesz melóm.

Én leültettem ide a gép elé a családot és mondtam nekik, ha nekem nem hisznek itt van tessék, nézelődjenek! És láss csodát elhitték, h még takarító sem kell sehova... De ehhez az kellett, h a saját szemükkel lássák! :-(

24/N

2013. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Budapesten keresem a munkát. Ennél több lehetőség máshol nincs az országban.
2013. jan. 29. 19:56
 6/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem kell 300.000 Ft kaució. Nem olyan lakást kell bérelni. Először az alján kell indulni (sajnos), de utána feljebb lehet lépni.

Nekem sem volt egyszerű, de sikerült jó munkát találnom akkor.

Az a baj, hogy már sehol sem jó. Magyarország ellehetetlenít.... :(

Sok sikert nektek a munka kereséshez!!!

2013. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tényleg ramaty a helyzet az országban, ami a munkatalálást illeti, de itt azért álljunk meg egy szóra. Én nem hiszem el, hogy Pesten nem találsz munkát. Ha tényleg leadtad az igényeid, persze. Én naponta kapok egy olyan válogatás e-mailt, amiben a napi friss (többnyire szakképzetleneknek való) munkákat gyűjtik össze a hivatalokból, újságokból, internetről. Tehát egy átfogó dokumentum, eléggé. RENGETEG munka van, csak nincs ember, aki elvégezze. Gondolok itt olyanra,hogy konyhai kisegítés. Ez persze gány meló, de ha nincs jobb?...


Mosogatás

Gyorséttermek

Takarítás

Recepciós (ha van diplomád, van nyelvismereted is)


KIZÁRT, hogy nem válogatsz.

2013. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elküldhetnéd nekem is, komolyan. Mert én semmit sem találok. az ilyen melókat mindig diákmunkásokkal végeztetik el. Példa: pár éve még bárkit felvettek a Mekibe, most meg már senkit, mert a meló ki van adva diákszövetkezeteknek. A recepciós munkáról meg annyit, hogy az utóbbi évben recepciósként dolgoztam, és minden szóba jöhető helyre beadom a jelentkezésem. Amiket kihagyok, az a szépségszalon meg konditerem, mert oda csinos csajokat keresnek, én meg dagi vagyok.
2013. jan. 29. 20:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki azt írta, hogy kizárt.

Elküldöm neked is szívesen a napi friss melókat, de tényleg. Rajtam ne múljon. Írj privátot. :)

2013. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mióta vagy munkanélküli?? 29 évesen végig? vagy azért dolgoztál valaha? Mert én nehezen tudom elhinni hogy a diploma befejezése után nem találsz melót. Én 37 éves vagyok, se diplomám, se nyelvtudásom mégis dolgozom.
2013. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!