Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom elviselni a...

Miért nem tudom elviselni a szüleimet?!

Figyelt kérdés

annyira idegesítenek,minden dolgomba beleszólnak,és úgy kezelnek mint a 6 éves öcsémet :@ ez most csak azért van mert kamaszodom,vagy tényleg ilyenek ? :@ más is érez/érzett ilyesmit ?

14/L


2010. júl. 23. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam.

21/L

2010. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Holdtündér ***** válasza:

Ez a kamaszkor miatt van. Én is így éreztem, aztán ahogy nőttem belőle kifelé, úgy jöttem rá hogy milyen nagyszerűek a szüleim.

Nyugi....Ha idegesítenek, csak vegyél nagy levegőt, gondolj arra hogy jót akarnak és máris jobb lesz.

2010. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ők csak jót akarnak , de néha túlzásba viszik. 14/F
2010. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Holdtündér ***** válasza:
Most gondoltam bele... Én is idegesíteni fogom a gyerekemet ha kamaszodni fog? :S
2010. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:( de a barátnőim mondják,hogy az anyjuk a legjobb barátnőjük meg hogy milyen jól kijönnek vele ... jó persze nem mindegyik,de már 3 barátnőm is mondta.de én nem tudok az anyámnak elmondani mindent,mert engem nem ért meg.azt se engedi hogy barátom legyen... semmit. :S és annyira elegem van már ebből :(
2010. júl. 23. 21:43
 6/10 anonim ***** válasza:

14 évesen nyolcadikos fejjel utáltam őket (naplómba legalábbis ezt írtam).

Aztán elkerültem kollégiumba és 1 év után megszerettem őket. :)

2010. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Holdtündér ***** válasza:

Én is utáltam őket ennyi idősen! Nem jöttem ki anyuval nagyon. :S

Aztán elballagtam nyolcból és valahogy tök jókat beszélgettünk. Azóta a legjobb barátnőm. :)

2010. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát tudjuk milyenek a szülők.Ha piszkálnak piszkáld te is őket,ha megvernek fuss el!!Ha elmennek és te maradsz egyedül itthon akkor ugrálj az ágyon :D
2010. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább örülj annak,hogy vannak szüleid. Nekem nincs apum,soha nem bírtuk egymást,mindig b@szogatott,de most,hogy több éve meghalt...inkább örülnék neki,ha még élne...
2010. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban a kamaszkor miatt van ez... elvileg ilyenkor kezdünk önállósodni, vagy ilyesmi. Mellesleg én mostanában eléggé elhidegültem tőlük, meg édesapámmal alig van rá példa, hogy egyetértünk... De úgy érzem, mintha nem lenne szükségem a közelségükre. Mikor hazajönnek, megszokásból puszi meg ölelés és vonulok vissza a szobámba. És nem hinném, hogy olyanok... csak talán nem szeretnének elengedni és a feszültség miatt bánnak így veled/velünk... Nemtom.

Ilyenkor azzal próbálom felvidítani magam, hogy megjegyzem magamban: "A szülők mindig jót akarnak... Az a kérdés, hogy kinek." :) Ez nekem általában elég egy mosolyra, aztán próbálom elfelejteni és kész.

De végül is ez csak személyes vélemény, meg amúgy is csak egy 15 éves lány vagyok... Csak gondoltam leírom, ha már úgyis erre járok. :)

2010. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!