Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni a szüleime...

Nem bírom elviselni a szüleimet! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és munkanélküli. A szüleim nem képesek megérteni, hogy milyen nehéz állást találni, hiába adja be az ember a jelentkezését 1000 helyre, akkor sem úgy megy, mint a komcsi időkben, hogy csak leadtad a munkakönyved és már dolgozhattál is. Teljesen kikészítenek az értetlenségükkel. Mit csináljak? Nem bírom ezt tovább!
2013. jan. 29. 19:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Természetesen dolgoztam, most december közepe óta nincs munkám. De ez nekem rengeteg idő, már csak azért is, mert nem tudom, mikor szerzek melót.
2013. jan. 29. 20:16
 12/14 anonim ***** válasza:
Pesten vannak elég "jó"áron albérletek.Egy kicsiben is bőven elférnél
2013. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hozzáállás kérdése is. Mondtam, hogy írj privátot, elküldöm neked majd a munkákat, a barátnőim is abból szemezgetnek és én is, de nem írtál. Így nehéz lesz segíteni!
2013. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de elhiteted magaddal, hogy nem lehet munkát találni.

Budapesten? Mondd ezt bárkinek aki már élt ott, röhögni fog rajtad. Még alkalmi munkákból is rengeteg van, egy évig úgy éltem, hogy reggel eldöntöttem: akarok-e ma dolgozni? Ha igen, találtam magamnak valamit. Facebook olx apróhirdetés fórum stb.

Remélem azóta megjavultál.

Amúgy 19 evesen elköltöztem otthonról, de egyetem alatt támogattak.

2020. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!