Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a párom...

Mit csináljak ha a párom lenézi a szüleimet?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan zavar, én nagyon szeretem a szüleimet nekik is megvannak a maguk hibái de senki nem tökéletes
2013. febr. 14. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd el a párod, aki nem szereti a családomat az engem sem szeret.
2013. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Dobd ki a párod
2013. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóltál már neki ezért?és ha nem miért nem?
2013. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bonyolult ez a dolog. Miért nem viseli el?

Mitől tartja magát vagy a saját családját különbnek?

2013. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szóltam neki, állítása szerint ilyenről szó sincs de én meg nem ezt látom...
2013. febr. 14. 19:23
 6/13 eNerdzsy ***** válasza:
88%

Lehet, hogy a párod "jobb vagy gazdagabb családból" származik de, ha ki is mutatja azt, hogy lenézi a szüleidet az már bunkóság.

Döntsd el, hogy mennyire fontos neked ez a kapcsolat. Szerintem nem vesztenél sokat, ha kiadnád az útját.

2013. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

"Dobd ki", "zavard el", "nem szeret"! Ti aztán megtudjátok mondani a tutit néhány szó alapján is!


Én is lenézem a párom szüleit. Az apja börtönben van mert merev részegen elgázolt egy idős nőt. Az anyja meg egy idült alkoholista, aki olyan szinten életképtelen, hogy az félelmetes.

Mit tiszteljek rajtuk?


Az ilyenek jóval bonyolultabb témák szoktak lenni. Persze az a legegyszerűbb, hogy bebüfögöm, hogy "zavard el" ahelyett, hogy megkérnétek a kérdezőt, hogy kicsit fejtse ki jobban a témát.

2013. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nézi le őket egyébként? Amúgy én is elküldeném a francba, így nem is lehet szerintem normális kapcsolat közöttetek.
2013. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazából ez részben politika anyuék gondolnak valamit egyes pártról és mivel a párom tűz közelbe van néha megkérdezik h ki mit gondol. És ma jött vissza az információ h anyuékról azt gondolja h buták....


De én meg azt gondolom h amíg ide jár itt eszik, meg olyat raknak elé amit szeret h a kedvébe járjanak nem gondolom h etikus dolog lebutázni őket...

2013. febr. 14. 19:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled. Igazából az én párom szüleinek is vannak fura mondatai, dolgai, amik nekem szúrják a szememet, mert én nem ilyen nézetekkel lettem felnevelve és igazából sajnos a páromon is kiütközik a szülői neveltetés, így bizonyos dolgokban nem is nagyon tudunk megegyezni. Viszont én tisztelem annyira a páromat, hogy sosem mondanék véleményt a szüleiről. Ők felőlem úgy élnek, olyan nézetekkel ahogyan akarnak. Egyet szeretnék, az pedig az, hogy a közös kis életünkben ő ezektől a berögzött szokásoktól szabaduljon meg és engedje, hogy segítsek ebben neki. (Pl. ha nincs pénz, nem veszünk hitelre valami 100 ezres cuccot, majd ha lesz, elgondolkodunk rajta talán)

A szüleit sosem ócsárolnám emiatt, nekem nem velük kell élnem.

2013. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!