Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyira elcseszettnek érzem...

Anyira elcseszettnek érzem magam . Mit csináljak? Csak a volt ofőm tartja bennem a lelket

Figyelt kérdés
kiskoromban az apám meghalt anyám a tesómmal elköltözött engem emg itt hagytak a nagyanyámnál és senki nem figyel rám. nem sajnáltatni akarom magam de ez az igazság. annyira tul sok a dolog hogy már nem bírom gyakran gondolkozok hülyeségeken sokat iszok. Nyáron vettem be nyugtatót és ittam rá és kórházba kerültem. hetente többször is nagyon berugok. a multkor részegen találkoztam vele és elkisért meg hazavitt egyszer nála aludtam. vagy 2 hete annyira részeg voltam hogy nem tudtam hazamenni , a telefonomat is elhagytam egy boltnál aludtam és elszedték a cuccaimat meg kicsit meg is vertek. hallott róla az osztályfönököm és beszélgetett velem nagyon komolyan ami nagyon el gondolkoztatott. csakazért viselkedek így mert ilyenkor nem gondolok a családomra és jó. mit tegyek?
2013. febr. 13. 20:10
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

öngyilkosságon is gondolkoztam már

ennek íyg semmi értelme

2013. febr. 13. 20:11
 2/20 anonim ***** válasza:
Ne igyál már az nem jó! :'( vigyázz magadra!
2013. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ? F/L?


Egyébként ez nem megoldás semmire, szerintem te is jól tudod. Próbáld meg terelni a gondolataidat, próbálj új életet kezdeni, ha gondolod és neked úgy könnyebb kérj segítséget az osztályfőnöködtől, biztosan segíteni fog ha ennyire érdekli, hogy mi történik veled. Rendes nő lehet, egyszer amikor józan vagy mindenképpen keresd fel!

2013. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem jó de én próbáltam normálisan élni de nem sikerül. mindig eszembe jutnak. 18/f vagyok.
2013. febr. 13. 20:25
 5/20 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2013. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Először is, ne igyál, nagyon egészségtelen, és egy csomó pénzed elmegy rá. Amit eliszol, azt elrakhatnád bankszámlára is, vagy elkölthetnéd normális dolgokra! De jobb dolog gyűjteni, aztán elmehetsz továbbtanulni, az nagyon fontos. Ahhoz hogy lehess valaki, tanulnod kell. A legfontosabb, hogy keress magadnak egy célt, amit kitűzöl magad elé. Gondolkozz el azon, milyen dolgok érdekelnek, miben dolgoznál szívesen... és küzdj érte. Az ivást hagyd abba!!! Ha az osztályfőnököd ilyen jó hatással van rád, beszélgess vele többet, és aztán könnyebb lesz, de írhatsz privátot is, szívesen válaszolok!
2013. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Most az jutott eszembe, hogy vajon ha én is berúgnék akkor milyen hatással lenne ugyan rám? Nagyon ritkán iszok, akkor is csak nagyon keveset, szerintem engem olyan szintem megütne, hogy bekómáznék.:) Bár hülyeségből eszembe szokott néha jutni ha rossz kedvem van, hogy jól berúgjak, de persze sose teszem, de te se tedd!
2013. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

nem akarok iskolába járni

dolgozni

2013. febr. 13. 20:35
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privát levelet, szívesen beszélgetek veled meghallgatom a problémáid adok tanácsot!
2013. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
én is beszélgetek veled ha gondolod!
2013. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!