Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni, hogy ne...

Mit tudnék tenni, hogy ne tudja elvinni?

Figyelt kérdés
Fiam 2,5 éves, apukájával kezdetektől fogva külön vagyunk. Nem sűrűn látogatja, ezért kisfiam fél is az apjától. Úgy tudom 3 évesen köteles vagyok neki odaadni, elviheti. Viszont elég sokat jár kocsmába, mindennap sörözik. A párjának kocsmája van, és tudom, hogy az első útja oda vezetne a fiammal. Ezt nagyon nem szeretném. Mondta már, hogy nem vinné oda, de már azt se hiszem el neki, amit kérdez, sajnos. Tudok valamit tenni?
2013. febr. 12. 23:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ezt most kise tudtad volna hagyni, igaz? Jó beszólni, ha értelmeset nem tudsz hozzá fűzzni, értem én. ;)

Egyébként mielött összejött a mostani nőjével, nem volt ilyen... Egyáltalán nem...

2013. febr. 13. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!