Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni, hogy ne...

Mit tudnék tenni, hogy ne tudja elvinni?

Figyelt kérdés
Fiam 2,5 éves, apukájával kezdetektől fogva külön vagyunk. Nem sűrűn látogatja, ezért kisfiam fél is az apjától. Úgy tudom 3 évesen köteles vagyok neki odaadni, elviheti. Viszont elég sokat jár kocsmába, mindennap sörözik. A párjának kocsmája van, és tudom, hogy az első útja oda vezetne a fiammal. Ezt nagyon nem szeretném. Mondta már, hogy nem vinné oda, de már azt se hiszem el neki, amit kérdez, sajnos. Tudok valamit tenni?
2013. febr. 12. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nos, nem ártana mindenekelőtt egy gyermekelhelyezesi pert, mert amíg a gyermek nincs az egyik szülőnel hivatalosan is elhelyezve, addig mindkettőnek azonos jogai vannak, ergo oda viszi a gyereket, ahova akarja.
2013. febr. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki egyáltalán látogatja,és törődni akar vele.Te leírtad,esélyt sem akarsz neki adni bizonyitsa jó apa is tud lenni.Had vigye,ő is tud úgy rá vigyázni,ellátni mint Te.Nem az a fontos te mit akarsz,az a fontos mi a gyerek érdeke.nem marad ám mindig kicsi.Adj esélyét a gyerekednek, apa is van,nem csak anya.Békélj meg a gondolattal,és nem leszel idegbeteg nem keserititek meg egymás életét.A bosszú csak bosszút szül
2013. febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Volt gyermek elhelyezés.


Második!!

Ajánlom olvasd el mégegyszer, és értelmezd!! Apuka folyton részeg!! Kocsmába vinné a fiam. Igen, annyira akar vele törödni, meg annyira látogatja, hogy a gyerek fél tőle!! Nem, nem tud róla gondoskodni. Én sokáig harcoltam azért, hogy foglalkozzon a fiunkkal. Sose volt eltiltva tőle. Egy évig le se szarta a gyereket. Most meg azt csinálja, hogyha nem viheti el, nem is jön hozzá. Egyszer elengedtem volna vele, de a gyerek sírt, remeget, én nem fogom ennek kitenni a fiam. Azt se értem milyen bosszuról beszélsz...

2013. febr. 13. 08:30
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Es a láthatas nem lett lefixalva a gyermekelhelyezeskor??.
2013. febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem volt :/
2013. febr. 13. 08:47
 6/11 anonim ***** válasza:

OFF: Hát ketteske neked annyi eszed nincs, mint egy marék molylepkének...


Nem vagy köteles odaadni neki.

Nézd, apám elhagyta anyukámat és eleinte próbálta megkerestetni a bírósággal, hogy lemondjon rólam(apám) és csak anyáé legyen a teljes felügyeletem joga, de az az idióta nem jött el soha a tárgyalásra. Ilyenkor automatikusan az anyáé a gyerek. (tudtommal) És hiába követelőzik, ha be tudod bizonyítani, hogy a gyereked fél tőle és iszik, ilyesmi akkor a bíróságon is neked ítélik a gyereket.

Egxáltalán fenyegetőzött, hogy elviszi, vagy ilyesmi? Vagy csak félsz?

2013. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán*
2013. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor adj be egy kérvényt a láthatas szabalyozasara
2013. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, mondogatja, hogy majd elviszi hétvégére, meg elmennek horgászni, na ettől is a frász kerülget, hogy víz közelbe viszi. :(



Erre még nem gondoltam, köszönöm!!

2013. febr. 13. 09:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen férfinak gyereket szülni.
2013. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!