Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszi el mindig a...

Miért veszi el mindig a kulcsaimat? Miért kell veszekedni?

Figyelt kérdés

Az egyik legfontosabb dolog az életemben a kocsim. Kiskorom óta oda meg vissza vagyok értük. A sajátomat a 2 kezemmel építettem fel (meg egy kis segítséggel) igaz nem volt olcsó de megérte. Azóta is talán túl sokat költök rá de ezen kívül nincs más hobbim. Amikor ideges vagyok elmegyek kocsikázni és megnyugszom. A barátnőm mindig veszekszik miatta, hogy ő nem fog jönni hozzám a kórházba vagy nem fog azonosítani és rászokott arra, hogy eldugja a kulcsot és visszakapom ha lenyugodtam. Ezért nagyon tudok haragudni. Nagyon sokszor elmodtam már neki szépen, csúnyán, hogy fejezze be.

A másik dolog az az, hogy nagyon sokat veszekszik velem, hogy mennyi pénzbe van az a "szar", egyszer azt mondta, hogy eladhatnám. A kocsim az egyetlen dolog a világon, amit a barátnőm után a legjobban szeretek. Ilyenre azért nem kérhet. Neki van 600 hobbija, amiből 500 pénzbe kerül, akkor én miért ne csinálhatnám mi nekem fontos?


2013. febr. 12. 17:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát megyek pár km-t kocsival és már nyugodt is vagyok még nem volt belőle bajom de annál rosszabb ha itthon maradok vagy nem ülhetek kocsiba. Akkor úgy fel idegesítem magam, hogy vagy 2 napig tiszta ideg vagyok. Néha szoktam inni de akkor nem vezetek mert féltem a jogsimat. Régebben 2 kulcsom volt. De csak volt.
2013. febr. 12. 20:36
 12/12 anonim ***** válasza:
30%

a barátnőd túl sokat enged meg magának, magyarul belepofázik az életedbe. nekem eszembe sem jutna ilyesmi. neki nem tanították meg, h más dolgához nem nyúlunk, ha nem kaptunk rá engedélyt?


tartsd a kulcsot olyan helyen, ahol nem fér hozzá. komolyan az eszem megáll, milyen nők vannak! az ilyenek barlangban nőttek fel egyedül, hogy nem tanulták meg a normákat?!

2013. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!