Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszi el mindig a...

Miért veszi el mindig a kulcsaimat? Miért kell veszekedni?

Figyelt kérdés

Az egyik legfontosabb dolog az életemben a kocsim. Kiskorom óta oda meg vissza vagyok értük. A sajátomat a 2 kezemmel építettem fel (meg egy kis segítséggel) igaz nem volt olcsó de megérte. Azóta is talán túl sokat költök rá de ezen kívül nincs más hobbim. Amikor ideges vagyok elmegyek kocsikázni és megnyugszom. A barátnőm mindig veszekszik miatta, hogy ő nem fog jönni hozzám a kórházba vagy nem fog azonosítani és rászokott arra, hogy eldugja a kulcsot és visszakapom ha lenyugodtam. Ezért nagyon tudok haragudni. Nagyon sokszor elmodtam már neki szépen, csúnyán, hogy fejezze be.

A másik dolog az az, hogy nagyon sokat veszekszik velem, hogy mennyi pénzbe van az a "szar", egyszer azt mondta, hogy eladhatnám. A kocsim az egyetlen dolog a világon, amit a barátnőm után a legjobban szeretek. Ilyenre azért nem kérhet. Neki van 600 hobbija, amiből 500 pénzbe kerül, akkor én miért ne csinálhatnám mi nekem fontos?


2013. febr. 12. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, abban egyet értek barátnőddel, hogy ne méregből menj autózni, mert az valóban nem biztos, hogy jó ötlet.


Az meg, hogy ő nem értékeli... Hát, vagy beletörődik, vagy te engedsz vagy kivágod, mint a macskát sz@rni :D

2013. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Azért veszi el a kulcsaid, mert szeret és félt.

És egyébként igaza van, ideges ember könnyen hoz rossz, meggondolatlan döntéseket. Nem fogod tudni meggyőzni, majd csak akkor, ha már nem fog szeretni.

2013. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Annak én se örülnék, ha idegesen menne kocsikázni a barátom. Bár a kulcsot biztos nem dugdosnám előle. A hobbijában nem akadályoznám, de ha hülyeséget akarna csinálni (mérgesen, feszülten vezetni), arra nagyon ideges lennék, hiszen félteném.
2013. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Mikor az asszony elkezdte mennyibe van a hobbim (nem iszok, nem cigizek, stb) akkor leültettem tollat adtam a kezébe és leírattam vele a nevünket és alá mennyit költünk a saját hobbinkra....neki kb háromszoros pénz jött ki azóta béke van. Mikor eldugja a kulcsaid akkor zárd le a számító gépét, hogy aggódsz mert függő lesz. Talán észhez tér.
2013. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

Valószínűleg a drága szülei is ezt a fennkölt logikát alkalmazták gyerekkorában nevelési célzattal, ezt szokták tovább vinni az emberek.

Kutyaharapást szőrével: ezt a dolgot csak úgy tudod rendezni, ha lemész az ő szintjére.

Nem tetszik ha csinál valamit, dugd el az eszközt ami kell neki.

Nem tetszik hogy bablevest akar főzni ebédre? Dugd el a fazekakat.

Nem tetszik ahogy sminkeli magát?

Dugd el a sminkkészletét.


Egy idő után magához kéne hogy térjen.


Ha nem, ülj be szépen a kocsidba, és ints neki búcsút.

Nem a gyereke vagy hogy nevelni kelljen.

2013. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
nyilván látott már eszetlenül száguldozni, azért dugja el, ebben az esetben meg teljesen igaza is van...
2013. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kérdésedre nem tudok hasznos választ adni,de...


milyen kocsid van? ha szoktál videózni [az autóról..]linkelsz oldalt ahol fent van?

kösz:)

2013. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát láttam már ideges embert autót vezetni. És ebben az az érdekes, hogy nem csak a saját életed van veszélyben, hanem más ártatlan ember is. Ha ideges vagy, csökken a koncentráló képességed. Ezek a mai nagy teljesítményű autók borzasztó gyorsak tudnak lenn.

Én láttam egy kísérletet egy újpesti tanpályán.

Egy férfi beült egy autóba, ( Audi) és ment 80 km sebességgel. Felcsapódott egy bábú, és meg kellett állni úgy, hogy ne üsse el. Sikerült.

Megivott egy pohár sört, és várt 10 percet. Ugye nem sok egy pohár sör?

Újra elvégezte a kísérletet. Csökkent e távolság a gyalogos és az Audi között, mire megállt.

Újabb pohár sör, 10 perc, kísérlet.

Az Audi 4 méterrel állt meg az ember után. Csak azért nem ütötte el, mert félre húzta a kormányt, és elment mellette. De csak egyedül volt a pályán, volt hely félrehúzni. De mi van akkor, ha ez egy forgalmas szembejövő forgalom mellett történik?

Ha ideges vagy ugyan így csökken a reakció képességed.

Ha nem hiszed, végezz vizsgálatot, és meglátod a különbséget. Ilyen fiatalon nehezen hiszi ezt az ember, de igaz.

Most képzeld el a barátnődet, aki talán tisztában van ezzel, és félt téged, és magát is. Egy baleset esetén akkor is érintett, ha ő otthon van.

A hobbival kapcsolatban meg nem tudok tanácsot adni, de volt itt egy szerintem jó tanács. Írjátok össze ki mennyit költ a hobbijára. De talán már az ismeretségetek előtt is ilyen voltál. Akkor meg el kellene viselnie ezt. Az ideges autózást azért nem. De ez a kulcs dolog nem fér a fejembe. Csak egy kulcs van az autóhoz? És ha te építetted, akkor gond kulcs nélkül beindítani?

Azért ne indítsad be.

2013. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

Tök szép, hogy sokan leírják, hogy idegesen ne vezess, mert veszélyes, csak félt a barátnőd stb. Amikor valaki fáradtan vezet? Pl reggel munkába vagy este hazafele? akkor ne menjen dolgozni vagy busszal tegye meg? Gondolkozzatok már!


Kérdező, az a baj, hogy egy érzelemszegény embert vettél el. Csak ő számít, te és a te érzéseid (hobbijaid) nem. Nagyon sok ilyen csaj van, megkockáztatom ,hogy sajnos az 50%-uk minimum ilyen. Kukába vele!

2013. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Talán oka is van neki. Lehet, ült már melletsd, mint utas. Inni nem szoktál? Ha pedig nem akarod, hogy elvegye a kulcsot, ne hagyd elől. Meg aztán lehet a kocsinak 2 kulcsa is. Nekem is annyi van
2013. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!