Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a barátnő...

Ti mit szólnátok, ha a barátnőtöknek bejönne az apátok? Elleneznétek?

Figyelt kérdés
24 évesek vagyunk, barátnőm apukája 42. Fiatalos, okos, helyes, gazdag. Néha feljön hozzánk, (barátnőm lakásában bérlek szobát), kezdek kicsit belecsavarodni. Jelenleg szingli, mindig fiatalabb lányokkal jár (mondjuk lehet én kicsit fiatalabb vagyok, inkább a 30as korosztállyal). Nem tudom, hogy próbálkozzak e be nála. Mármint előtte megkérdezném a barátnőmet mit szól hozzá. De nem tudom merjem e. Szerintetek kiakadna?

2013. febr. 12. 10:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Hát az élet élvezet az oké.


De bocs, hogy ilyen morbid vagyok, remélem a halálos ágyadon majd nem azt fogod mondani, hogy " Húú, de kár, hogy nem dugtam a Gizi faterjával. Így mit sem ért ez a 80 év." Ennél azért tartalmasabban is lehet élni.

2013. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, h ha mindig fiatalabb pipiket csíp fel, akkor nem lehet vmi megbízható hűséges társ? ...
2013. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy kiakadna.
2013. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
58%
A második oldal után adtam fel a válaszok és a kérdező kommentárjainak olvasását.. Inkább elmondom a véleményem én is, mielőtt annyira felhúznám magam, hogy bezárom a kérdést..:) Kedves kérdező.. Veled egyidős lány vagyok. Nem vagyok begyepesedett, elkeseredett stb.. Soha az életben eszembe nem jutni kikezdeni a barátnőm apjával, testvérével, exével.. Elsősorban már csak a barátnőm miatt sem.. A kor már csak másodlagos dolog.. Ha a barátnőm bepróbálkozna az apámnál úgyszintén nem állnék többé szóba vele.. Egyrészt mert úgy érzem tiszteletlen az anyámmal szemben (lényegtelen miért váltak el..) Másrészt mert úgy érezném tiszteletlen velem szemben.. Rendkívül kínosnak érezném a dolgot és nem elég, hogy a barátnőmmel romlana meg a viszonyom, de ha bele menne az apámmal is.. Többé nem tudnék hányinger nélkül egyik szemébe sem nézni.. Tehát igen nagyon ellenezném és már, ha felvetné attól megutálnám szerintem..
2013. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!