Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a barátnő...

Ti mit szólnátok, ha a barátnőtöknek bejönne az apátok? Elleneznétek?

Figyelt kérdés
24 évesek vagyunk, barátnőm apukája 42. Fiatalos, okos, helyes, gazdag. Néha feljön hozzánk, (barátnőm lakásában bérlek szobát), kezdek kicsit belecsavarodni. Jelenleg szingli, mindig fiatalabb lányokkal jár (mondjuk lehet én kicsit fiatalabb vagyok, inkább a 30as korosztállyal). Nem tudom, hogy próbálkozzak e be nála. Mármint előtte megkérdezném a barátnőmet mit szól hozzá. De nem tudom merjem e. Szerintetek kiakadna?

2013. febr. 12. 10:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ne tedd! Fektesd meg apucit, dobj el egy barátságot és egy albérletet! Élvezd az életet! Csak aztán nehogy te meg azt gondold a végén, hogy kár volt, mert nem lesz kinek elmesélni, amit gondolsz, mert elveszíted azokat, akiket még érdekelne! Az életet lehet élvezni, szabadon játszani, de csak akkor, ha senki nem sérül! Voltak alkalmi kapcsolataim, nem mondtam, hogy menj te is férjhez, ha még nem akarsz, de vigyázz azzal kit bántasz meg egyetlen numeráért!
2013. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Már leírtam, hogy nem fogok semmit tenni. Mert félek, hogy a barátnőm is így gondolkodik, mint az átlag. és nem éri meg.

Csak az háborít fel ahogy rám támadt mindenki! Mintha egy k. vagy perverz lennék, csak a gondolat miatt. Azt sem írtam, hogy egy éjszakás kalandot akarok vele.

2013. febr. 12. 12:40
 23/34 anonim ***** válasza:

Mert ha nem fekszel le a barátnőd apjával az besavanyodás? :)

Amúgy meg minek kérdezel a véleményt ha nem vagy kíváncsi a kritikákra?

2013. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Mert kíváncsi voltam véleményekre! Nem arra, hogy k.rvázzatok, betegnek tituláljatok.

ÉRZED A KÜLÖNBSÉGET????

2013. febr. 12. 12:42
 25/34 anonim ***** válasza:
Azért azt te is érzed hogy nincs teljesen rendben rámenni a barátnőnk apjára! Különben ki sem írtad volna a kérdést.
2013. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit félnék a reakciójától. De lehet nem lenne vele baja. Nem tudom, ki hogyan vélekedik.
2013. febr. 12. 12:47
 27/34 anonim ***** válasza:
54%
Te örülnél ha az apád a legjobb barátnőddel kufircolna? Ha neked ezzel nincs problémád akkor valami tényleg nem stimmel. :)
2013. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Mit írtam teljesen más kategória az ő apja és az én apám. Nem hiszem hogy bármelyik barátnőm arra vágyik hogy munka utána leüljenek a tv elé, sörrel a kezükben. De ha igen, érdeklődve figyelném, hogy mi sül ki ebből az egészből :)

A lényeg, hogy nem tudom összehasonlítani.

2013. febr. 12. 13:00
 29/34 anonim ***** válasza:
54%

Ok, de ha valamilyen oknál fogva az egyik b.nőd belezúgna, vagy apud kevésbé lenne sörhasú és kopasz.

Ha én nyomulnék rá valamelyik haverom jó karban lévő anyjára 100% hogy évekig ezen röhögne mindenki.

2013. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
54%

Ha az én barátnőim közül valaki rámozdulna az apámra, amellett, hogy többet nem lenne a barátom és megszakítanék vele mindenféle kapcsolatot, jól ki is osztanám, talán még fel is pofoznám, hogy térjen észhez!

Nem azzal van a probléma kérdező, hogy idősebb pasi tetszett meg, nem te lennél az első akinek 10-20 évvel idősebb párja lenne. Hanem magával azzal, hogy barátok apja tabu! Kész, nem, gondolatban sem, sehogy sem!

Keress másik férfit, akire gondolkodás nélkül rástartolhatsz, mert nem a barátnőd apja, nincs felesége, nincs családja stb. :D


23/N

2013. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!