Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a barátnő...

Ti mit szólnátok, ha a barátnőtöknek bejönne az apátok? Elleneznétek?

Figyelt kérdés
24 évesek vagyunk, barátnőm apukája 42. Fiatalos, okos, helyes, gazdag. Néha feljön hozzánk, (barátnőm lakásában bérlek szobát), kezdek kicsit belecsavarodni. Jelenleg szingli, mindig fiatalabb lányokkal jár (mondjuk lehet én kicsit fiatalabb vagyok, inkább a 30as korosztállyal). Nem tudom, hogy próbálkozzak e be nála. Mármint előtte megkérdezném a barátnőmet mit szól hozzá. De nem tudom merjem e. Szerintetek kiakadna?

2013. febr. 12. 10:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj! Ez halott ötlet, vagy a pasit felejtsd el vagy a barátnődet meg az albérletet. Te is nő vagy tudhatnád, hogy nincs pardon.

Én is gyaláználak ha rámozdulnál az apámra, kb képen hánynálak, de nem részletezném tovább.

2013. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Figyelj 7es. Ezt csak azért írtam le, hogy ilyen pasikra (függetlenül a kortól) nem bukok. Ellenben ha előttem áll egy helyes, humoros pasi akkor szerintem normális reakció, ha megtetszik. Szerintem. (főleg ilyen szép kék szemekkel :D)
2013. febr. 12. 11:04
 13/34 A kérdező kommentje:

Na jó, mindegy. Feladom. Nem látom miért lenne beteges, nem normális két felnőtt ember kapcsolata. Ennyire még barátnőmtől sem vártam, hogy kiakadjon :)

De ha ez az általános vélekedés, akkor inkább hanyagolom. És ha jön inkább elmegyek, hogy elfelejtsem ezt a vonzalmat.

2013. febr. 12. 11:06
 14/34 anonim ***** válasza:
76%
Igen, és a villamoson meg a buszon is meg megtetszik egy két ember, de nem mozdulok egyikre sem, mert nem vagyok ösztönállat és tudok ésszel uralkodni az érzelmeimen, pl. ezért nem vagyok tüzelő szuka.
2013. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Talán a villamoson nem mozdulunk rá senkire, de ha többször találkozunk, beszélgetünk, és bejön, akkor adunk nekik jeleket. Amit vagy viszonoz vagy nem. Nem rámászni akarok, még egy pasi után sem kellett mennem, nem is tenném meg.
2013. febr. 12. 11:09
 16/34 anonim ***** válasza:
42%

"Feladom." - Egy GyK-s kérdés kiírása után 15 perccel! Az őszinte szerelem útjába álltunk emberek!


"Nem látom miért lenne beteges, nem normális két felnőtt ember kapcsolata." - Nem az. Csak itt nem teljesülnek a feltételek.


"Ennyire még barátnőmtől sem vártam, hogy kiakadjon." - Ha nagyon jó barátok vagytok, akkor olyan, mint te, és talán még tippeket is ad! Próba szerencse!


"És ha jön inkább elmegyek, hogy elfelejtsem ezt a vonzalmat." - Mert ha ott maradsz, a nagyon szexi 42-es simán elcsábít! Hiszen annnnnnyira jóóó pasi... húúú!


És ezek után kérdezzük meg magunktól, miért is van annyi tönkrement kapcsolat, válás, kevés gyerek, szomorú sors a világon! Se értékek, se tervek, se erkölcsök. Csak a lyuk és a párja!

2013. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

16

Ha te egy megkeseredett nő vagy, ne rajtam éld ki légy szíves. 24 évesen nem akarok házasságot, gyereket. Még nem nekem való! Majd úgy 10 év múlva kb. Ha találtam valakit aki normális. Azért van ennyi válás, mert a sok h.lye rögtön összeházasodik, és 1 éves kapcsolat után gyereket vállal, anélkül, hogy ismernék egymást. Meg is érdemli az összes.

Ezért van. Nem azért mert egy 24 éves nőnek megtetszett egy tőle idősebb pasi!

2013. febr. 12. 11:18
 18/34 anonim ***** válasza:
De ha már nem lesz a barátnőd szabad a pálya.:))Amugy meg annyira fel fújjátok.papoltok az erkölcsről mindig.Hát látszik a világon milyen erkölcsös.Az ember önző és gyarló.kiváncsi lennék beszerelmesedtek mennyire mennétek el a boldogság mellett erkölcsből,mert mások mit szólnak.Mindenki magasról tenne rá.Engem sem érdekelne.Kérdező éld az életed azzal meg ne törödj mások mit mondanak.ha bejön jó ha nem, tanultál belőle..
2013. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
74%
Jaja, nagyon keserű vagyok. 4 évvel vagyok idősebb nálad, férjnél vagyok, és boldog vagyok. De a barátaim apjával mégsem kufircoltam soha. Fel sem merülne bennem, mert bennem még maradt jó érzés és vannak elveim is. Fiatal vagy, csináld csak! Nem egy ilyen embert ismerek, mint te, meg sem lepődtem nagyon! Csak sajnálom, hogy 24 évesen ennyire nem számít neked semmi. Csak az, hogy okos, helyes, gazdag, és mivel fiatalabbakra szokott hajtani, "megkaphatod". Izgalmas, mert nem szabad. CSak ennyi idősen már többet várna az ember egy felnőtt nőtől. Legalábbis én magasabbra tettem a lécet a saját életemben. Te tudod.
2013. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Szerintem te az égvilágon semmit nem tudsz rólam, szóval ne szólj le. Igen próbálom élvezni az életet. Nem ez a lényege? Egyébként 6 éve egyedül tartom el magam, lediplomáztam, van egy normális állásom, hétvégente vállalok pluszt. Attól, hogy fiatal vagyok és nem veszem komolyan az élet minden területét még nem vagyok komolytalan. De az élet arra van, hogy élvezzük. Nem fogok úgy járni mint unokatesóm, aki 26 évesen meghalt és előtte azt mondta, semmi értelme nem volt gürcölni, spórolni, inkább bulizott volna többet és élvezte volna az életet. Mindig szem előtt tartom a szavait! Mert egyszer élünk. Nem vagyok hajlandó besavanyodni, mert manapság ez az elvárás.
2013. febr. 12. 12:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!