Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a barátnő...

Ti mit szólnátok, ha a barátnőtöknek bejönne az apátok? Elleneznétek?

Figyelt kérdés
24 évesek vagyunk, barátnőm apukája 42. Fiatalos, okos, helyes, gazdag. Néha feljön hozzánk, (barátnőm lakásában bérlek szobát), kezdek kicsit belecsavarodni. Jelenleg szingli, mindig fiatalabb lányokkal jár (mondjuk lehet én kicsit fiatalabb vagyok, inkább a 30as korosztállyal). Nem tudom, hogy próbálkozzak e be nála. Mármint előtte megkérdezném a barátnőmet mit szól hozzá. De nem tudom merjem e. Szerintetek kiakadna?

2013. febr. 12. 10:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%
Tulajdonképpen képzeld el, mi lenne, ha az apukád független lenne és az említett barátnőd rámozdulna. Kiakadnál? Mert én eléggé. 26N
2013. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
59%
Én tuti kiakadnék. Azért az nem normális ha valaki egyidős lenne velem, a barátnőm is lenne, és az apámmal akarna kikezdeni. Olyan hátbatámadásnak érezném az egészet. Azt tuti hogy utána se barátság se albérlet nem lenne..
2013. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%
Persze! Miért is ne? Mire jó egy barátnő, ha nem arra, hogy dugjon az apja? Végülis minden fontos meg van benne, ami egy őszinte, mély érzéseken alapuló párkapcsolathoz kell... fiatalos, okos, helyes és gazdag. (Attól most tekintsünk el, hogy érzelmileg labilis, enyhe pedofil hajlamokkal, infantilis és sérült, mert 42 éves korára képtelen épkézláb kapcsolatot kialakítani saját korabeli nőkkel... ez nem fontos. A lényeget elmondtad! sok sikert és sok-sok boldogságot! N28
2013. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Ha az én 50 éves kopasz, sörhasú apámtól akarna valamit én sem érteném. De mint írtam az ő apja egyáltalán nem ilyen!

És nincs semmi baja agyilag sem.

2013. febr. 12. 10:54
 5/34 anonim ***** válasza:
57%
Ha szerinted kerdezo ez teljesen normalis akkor gratulalok. Szerintem eleg beteg otlet ramozdulni a b.nod apjara.
2013. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nem mozdultam rá. Éppen azért kérdezem,mert nem akarom elveszíteni a barátnőmet, nem ér ennyit az egész.

De betegesnek azért nem kellene nevezni!

2013. febr. 12. 10:59
 7/34 anonim ***** válasza:
60%

Aha, mert itt ebben a szituban az a lenyeg hogy sorhasu, vagy kopasz-e.

Szerintem probald meg es ha nem jon ossze nezd meg a nagyfatert! Hatha jokepu es gazdag.

2013. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%

Pedig nem egészséges gondolkodásra vall az hogy a barátnő apjára rámozdulni, mert jóképű, gazdag.. Főleg hogy egyidős vagy az apuka lányával..

Ha az én barátnőm ezt csak megemlítené, én páros lábbal rúgnám ki az életemből nagy barátság ide vagy oda..

2013. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
85%
Most miért bántjátok? Miért lenne beteges? CSak az apja lehetne? Most miért? Hisz megírta, menynire fontos neki a barátnője lelki világa! Még előre meg is kérdezné,hogy dughat -e apucival! Nem kell bántani! Ő teljesen normális, és az apa is! CSak mi nem látjuk át, hogy mennyire sötét van odaát!
2013. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
27%
Nem sok empátia szorult beléd. Nem az a lényeg, hogy néz ki az apád, hanem mi lenne, ha ráhajtana? Az enyém 63 éves, mégis el tudom képzelni, mennyire kiakadnék. De hát próba szerencse! Kezdj el új albérletet keresni...
2013. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!