Apakomplexusom van?

Figyelt kérdés

Vagy 2 éve azt veszem észre, hogy inkább 23-25-40 éves pasik jönnek be. Például apukám egyik kollégájába rendesen szerelmes voltam, pedig 32 éves feleséggel, gyerekkel. Járok különórára és a tanárom férje apummal egy idős, 41 éves de kinéz vay 30-nak, és pont az esetem kívülről-belülről. Az utcán is mindig az apám korú pasikat bámulom meg valamiért, persze amelyik ad magára. De hogyha valamelyik össze akarna velem jönni vagy valami, akkor úgyis nemet mondanék meg zavarna a helyzet, a szüleimnek is szólnék. Bejönnek az érettebb pasik vagy nem tudom. Az én korosztályom nem érdekel, mindet utálom. Ezek a mostani fiatalok idióták, sajnálom is, hogy ide születtem. Nem volt még barátom sem. De már az érettebb 20 körüliek is érdekelnek, de ritkán. Apukámmal jó a kapcsolatom.

Ez mitől lehet?

Nemsokára 16 leszek.


2013. febr. 11. 19:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha belegondolok kisebb koromban is a tőlem 10-15-20 évvel idősebbek tetszettek.
2013. febr. 11. 19:07
 2/9 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok!!!!!!14/L
2013. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nem okés. Azért egy 40 éves pali, meg egy 16 éves csaj.........inkább kezdj magad korú srácokkal, lehet 4 évvel is idősebb, de nem hiszem, hogy ez annyira oké lenne. Akkor apakomplexus, ez az lehet, mert a csjok, max 3 évvel idősebb srácokra buknak ilyenkor......
2013. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kéne de egyszerűen a saját korosztályom nem érdekel. Mindegyik csak a b@szható lányokkal foglalkozik, a tökéletessel, más nem is érdekli. Tisztelet a kivételnek csak kár, hogy egyet sem ismerek. Az idősebbek nagyobb része már kinőtt ebből, legalábbis sokan nem mutatják ezt az oldalukat.

Meg nekem kinézetre is a férfias férfiak tetszenek, nem az ilyen 50 kilós, puhap*cs kisfiúk. A 20 évesek meg le se szarnak, inkább buliznak.

2013. febr. 11. 23:26
 6/9 anonim válasza:
Na ez érdekes, valahogy nekem is bejönnek az ilyen korúak, de mondjuk összefosnám magam ha egy ilyen elkezdene nyomulni xd 19/L
2013. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez a mai napig nem változott meg. 17 évvel idősebb nálam a barátom. (Pedig érdeklem a velem egykorú srácokat is, meg szerelmes sem vagyok, de valamiért ő kell.)

20/L

2013. febr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az apakomplexus akkor alakul ki,hogy ha nem foglalkozik veled édesapád eleget,vagy pont fordítva,túlzásba viszi.a kettőtök kapcsolatát csak ti ismeritek,ezt neked kell eldönteni.persze azt se felejtsd el,hogy kamasz vagy és lehet ez vált ki vonzódást az idősebb férfiak iránt.

ne foglalkozz vele,20-22 évesen tedd fel megint magadnak a kérdést.

2013. febr. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tisztára mintha én írtam volna! Bár nekem egy-kettő korombeli is bejön, de még én se jártam senkivel. Nálam az is stimmel, hogy apám nem nagyon foglalkozott velem.:/ Ja és én is nemsokára 16/L.:D
2013. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!