Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apakomplexusom van. Mit tegyek?

Apakomplexusom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 vagyok,és apámmal nem sok időt voltam egész életemben,mert sofőr,kamionos egész végig csak utazik.

Na szóval,most van egy srác akit érdeklek,de engem ő nem igazán.

Sokkal jobban izgatnak a 30-40-es pasik.

Néha már azon is gondolkodok hogy milyen jó lenne azzal a "35-ös" pasival hemperegni.Mit meg nem adnék érte,úgy érzem hogy a 14-25 éves pasik kisfiúk hozzám,egy sokkal érettebbre vágyom.


2012. aug. 21. 22:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc!
2012. aug. 21. 22:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Kinövöd. De legalább is idővel csökkenni fog a korkülönbség.
2012. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Konkrétan hol laksz?

29/F

2012. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem hiszem, csak most ilyen időszakban vagy, hogy izgatnak az öreg rókák


Amíg ők nem nyomulnak rád addig nincs baj.


DE nagy valószínűséggel csak unatkozol és most azt várod, hogy elkezdjenek szidni

2012. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát az egy nagyon laza indok, hogy apád kamionos, mert az enyém is :) Még sincs apakomplexusom.

Te inkább egyfajta rajongást érezhetsz a felnőtt(ebb) férfiak iránt, ez nem mondom azt, hogy sose lesz szerelem, de ez most még biztosan nem az.

És nem minden ilyesfajta vonzódás mögött van apakomplexus. Ne mondjuk már mindenre ezt. Ez kezd olyan közfogalommá válni, téves háttértartalommal, mint a depresszió.

Ettől nyugodj meg, még normális vagy, kifogod nőni :)

2012. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem sem kifejezetten apakomplexus.

Ennyi idősen én is az idősebb férfiakat kedveltem. Engem rettentő mód elhanyagolt az alkoholista apám (hetente párszor láttam, akkor is csak ocsmányságokat mondott rám és/vagy megvert), de mégsem vagyok apakomplexusos.


A te korodban azért az idősebb férfiak érdekeltek, mert már akkor is sokkal komolyabb és tájékozottabb voltam, sokat olvastam stb. Az osztálytársaimmal, vagy a fiatal fiúkkal nem tudtam érdemben elbeszélgetni, és ez engem zavart. Ráadásul egy idősebb férfi jó esetben határozott, van véleménye, lehet rá számítani stb. Lehet furcsán hangzik, de én már 13-14 évesen is úgy éreztem, hogy nekem erre a "járunk, de minden kis hülyeség miatt szakítunk, majd újra összejövünk vagy én kapcsolatot akarok de társam semmiben sem biztos" kínlódásra nincs szükségem.

Ha te is hasonlóan érzel, akkor ne aggódj, ez nem apakomplexus (én direkt megkérdeztem erről pszichológust kiskoromban).

Egyébként én most vagyok huszonéves és alapvetően mindenféle partnerem volt, a tizenévestől, a huszonévesen át a negyvenesig. (Lehet találni a fiatalok között is komoly és értelmes fiúkat, csak sajnos kevesen vannak...)


Egy jó tanácsot viszont fogadj meg; (hozzád képest) nagyon idős, ill. negyvenes pasikkal még NE kezdj! Amikor annyi idős voltam mit te, én sem láttam benne problémát, de ma már úgy vélem, az a felnőtt férfi, aki kislányokkal (ennyi idősen külsőre lényegében még gyerek az ember, és bizonyos szempontból belsőleg is) kezd... hát furcsa ember.

Ráadásul hiába vagy érettebb a társaidnál és okos, mögötted még nincs ott az élettapasztalat, ezért át tud verni.

Szerintem olyan 2-3 évig még próbáld magad visszafogni, ismerkedhetsz idősebb férfiakkal, de ne add magad könnyen és nagyon nézd meg, kit választasz.

Sok dologra én is csak később jöttem rá, pl. hogy ez vagy az is micsoda perverz volt. Akkor élveztem a figyelmet, nem gondoltam rá, hogy az alapvetően nem normális, ha egy felnőtt férfi kislányokkal van együtt.


Egyébként ez köztudott, hogy a fiatal lányoknak általában a harmincas pasik jönnek be és az osztálytársaim fölött pedig átnéznek. Később ez rendeződik.

2012. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig az idősebbekre buktam. De majd kinövöd 10-20 év múlva :) Ha egy 35 évessel van kedved hemperegni akkor tedd azt (bár ha én lennék az anyád kitekerném a nyakad, hogy 14 évesen hemperegni akarsz, de egyre nagyon vigyázz. Az idősebb korosztály szeret hemperegni az ilyen fiatal lányokkal, de szerelmet SOHA ne várj. Ne dőlj be semmilyen hódító, idióta szövegnek mert dumálni az égről a csillagot is lefogják neked.
2012. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én apum is sofőr, bár ő itthon szokott lenni mert nem megy külföldre. Nekem is bejönnek az apám lehetne korú pasik, de azért a fiatalabbakkal sincs gondom. 25-35 között jönnek be általában, de ha mondjuk 35-40 között van és jól tartja magát az is jó :D de ha valamilyen idősebb pasit érdekelnék és ő is érdekelne engem akkor sem csinálnék semmit, inkább elfelejteném mert ez így nem lenne normális. Nem volt még pasim de próbálok korban hozzám illőkkel beszélni. Szerintem te is gondolj arra, hogy apád lehetne és nem normális egy kapcsolatban 20 év korkülönbség, na meg a huszonévesek amikor összejönnek idősebbekkel ott is csak a veszekedés van.

15/L

2012. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát igen.. Nekem is sokszor az idősebb pasik jönnek be.. (kb 18-30) de leginkább csak a hejességük miatt.. Nekem ez a fiatal emos meg mittudomén milyen stílusu pasik annyira gyereknek tünnek.. De csak ezert.. De ahogy novok kezd normalizálódni a dolog.. Bár 4 év azert van köztünk..

Ez nalad is meg fog valtozni idovel.. :)

2012. aug. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokaat!:)
2012. aug. 25. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!