Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apakomplexusom van. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusom van. Mit tudnék csinálni ellene?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz és beszélgess erről vele.
2012. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Hány éves vagy?

Mert ha gondolod, velem kiélheted!

28f

2012. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
15...:)
2012. jún. 27. 13:33
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 28 éves, szerintem te nem tudod, mi az apakomplexus. Én 15 évesen egy 45 éves pasiba voltam halálosan szerelmes...Szerencsére ill. nyilván ez csak plátói dolog volt. Szerintem később leszoksz majd róla, úgy vélem, a pszichológus nem sokat segíthet.
2012. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A pszichologus nem sokat segithet?????????

Ez a szakmaja!Beszelgess errol egy pszichologussal es pszichoanalizissel vissza tudja vezetni a problemat a gyokerekhez. Az ilyen lelki problemak altalaban a pszichoanalizis megszuletese utan,tehat ha a paciensben tudatosul hogy miert kinozza ez a problema, a gond nagy valoszinuseggel megszunik.Ha megsem akkor a szakember valamilyen kezelessel segithet,de szerintem neked csak egy nagy beszelgetesre van szukseged errol a temarol egy olyan emberrel aki ert hozza. Sokan azt hiszik hogy pszichologushoz menni ciki,de kerdem en haziorvoshoz menni is ciki?

A lenyeg hogy menj el szakemberhez es segiteni fog, meg a szuleidnek sem kell tudni rola. Az iskolapszichologushoz is elmehetsz es max atiranyit valakihez.

Fel a fejjel!

2012. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jún. 27. 14:00
 7/10 anonim válasza:
Te hány évesekre buksz? Mert én 16 vagyok de a 24 felettiek tetszenek nekem is :P
2012. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok..és így kb 35 éves korosztály :/
2012. jún. 27. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát egy 28 éves már labdába sem rúghat nálatok? :)
2012. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy van apakomplexusod! Csak az igazi férfiak tetszenek. Ha a 40-50 évesek tetszenének, akkor már el lehetne gondolkodni. De a harmincasok a jó pasik. Minden rendben veled!
2012. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!