Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apakomplexusom lenne? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusom lenne? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Szóval most vagyok 14 éves.

A lényeg hogy társastáncra járok,és hát tudniillik az oktató egy sármos,jóképű 40-es férfi.

Most már arra a szintre jutottam tegnap,hogy direkt kiharcoltam magamnak őt.

Tehát direkt rosszul csináltam a lépéseket,bénáztam hogy jöjjön oda hozzám.Hogy míg a többiek táncoltak elmagyarázta halkan,magához húzott és fél órát csak vele táncoltam.Nagyon jó illata volt ami még pluszba megbolondított.

Félek hogy beleszeretek.

Mit csináljak?


2012. nov. 15. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit.

Kamaszkornak hívják, pár év alatt elmúlik, de addig még lesznek fura érzéseid.

Viszont ne olvass annyi pszichológiakönyvet, mert mindent magadraveszel.

2012. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül apakomplexus ez, a te korodban megesik, hogy valaki "szerelmes lesz" a tanárjába/tanárnőjébe, egy felnőttbe. Nyilván találtál egy olyan embert, akire felnézhetsz, és aki ráadásul vonzó is, és kialakult benned egyfajta "kamaszszerelem". Előbb-utóbb elmúlik ez a vonzódás, majd találsz magadnak egy korban hozzád illő srácot.
2012. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Fiatalabb nem jó 32?
2012. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is begerjedtem már 40évestől :D de inkább vmi fiatalabb husira vágyom, de lenyúlják tőlem az ilyen sármos papák xD


Am ha volt apád, nehezen lesz apakomplexus, lehet hogy semmi extra kinövöd, de lehet gerontopfilia

f19

2012. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már, 14 évesen nekem is volt kinézve egy 40-es pasi. Aztán jött más aki tetszett. Így megy ez... :)
2012. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!