Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem is apakomplexusom van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem is apakomplexusom van?

Figyelt kérdés

Szóval most vagyok 14 éves.

A lényeg hogy társastáncra járok,és hát tudniillik az oktató egy sármos,jóképű 40-es férfi.

Most már arra a szintre jutottam tegnap,hogy direkt kiharcoltam magamnak őt.

Tehát direkt rosszul csináltam a lépéseket,bénáztam hogy jöjjön oda hozzám.Hogy míg a többiek táncoltak elmagyarázta halkan,magához húzott és fél órát csak vele táncoltam.Nagyon jó illata volt ami még pluszba megbolondított.

Félek hogy beleszeretek.

Mit csináljak?


2012. nov. 21. 17:48
 1/5 anonim válasza:
Szia Julcsi!
2012. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

14 + 40 -es férfi ?!

na ez azért kissé már tényleg rideg :S:S:


pedig nagyon toleráns vagyok stb....elég sok 20on éves csaj bukik 30 tól 40 évesekre ,de könyörgöm 14 vagy !!!


persze a te dolgod.....de nehezen hinném ,h 1 jól nevelt ,földön járó ,épp eszű 40 es férfi ki kezdene egy kis lánnyal...

2012. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az oktatókba/tanárokba főleg ha jóképű mindenki "szerelmes" lesz. ez nem jelenti azt, hogy ténylegesen vonzódsz iránta
2012. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne apakomplexus? Ivarérettek vagytok mindketten. Miért ne vonzodhatnátok egymáshoz is akár? Nem kell ahhoz semmiféle komplexus.
2012. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ennyi.
2012. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!