Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában miért...

Ebben a kategóriában miért mindenre az a válaszotok, hogy "költözz el"?

Figyelt kérdés
Ha egy tininek épp gondja van otthon (mert melyik tininek ne lenne, ez így természetes), akkor rögtön jön 20 költözz el válasz. Vagy tényleg, bárkinek bármi baja van otthon, akkor költözzön el. Segítséget várnak itt az emberek általában, és egy költözz el általában egyáltalán nem megoldás. (természetesen lehetnek kivételek)
2013. febr. 11. 15:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem azért írhatják, mert egy tininek akkor lehetnek elvárásai a szüleivel szemben, ha nem rajtuk élősködik. Tehát ha a szülők tartják el és beleszólnak az életébe, akkor ezt viszont vegye természetesnek és ne akadjon ki rajta. Egy felnőtt embernek megvannak a maga nézetei, rigojái és nagyon nehéz alkalmazkodni másik felnőtt emberhez. Ezért egyszerűbb ilyenkor a külön költözés, amikor a tini maga is rájön, hogy felnőtt és önálló gondolatai, elvárásai vannak az élettől.
2013. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

Ebben a témában különösen sok ostoba válasz születik!

Az elmúlt 2 napból legalább 5 olyan kérdést tudnék linkelni amit nyomon követtem és tele van orbitális baromságokkal!

2013. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
30%
Én azt nem bírom még itt, hogy jó, okés, a mennyasszonyi ruha kérdést rakják át másik topicba de mikor pl én is lakótársról kérdezek, átrakták az etiketbe. most azt ki olvassa? már bocsi. tényleg sokan csak ezt nézik és tök xar, hogy várnád a választ, és úgyis lekerül majd a sorban, és nem fog rájönni egy sem.
2013. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, egyet értek veled, én is sok olyat láttam már hogy tizenéveseknek mondják hogy költözzön el, (könnyű mondani), de azt is baromira unom hogy minden hónapban 3 ilyen kérdés van.
2013. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%
Mert könnyebb idefirkantani egy "költözz el!"-t,mint jobban megvizsgálni a problémát és valami értelmes választ adni.De én azt látom,hogy az emberek többnyire csak acsarkodni jönnek ide.Bár ez még mindig jobb,mintha a szeretteiken vezetnék le a feszültséget...
2013. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

5-ös a 8-asnak!

Nem tudom miről beszélsz, én olyasmit, egy szóval sem írtam, amit te kifogásolsz nálam. Olvasd már el legalább tisztességgel, és csak utána kezdd el kiosztani a fejem. Oké????

2013. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
16-os. nem rád értettem csak az írásodból az jött le, hogy idősebb vagy, és gondoltam írok olyat, hogy az idősek néha hogy válaszolnak. Nem neked szólt magyarán ez.
2013. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
93%

igen, mindenre. ÉS ha nem tetszik, el lehet költözni!!


NA jó, viccen kívül, nekem is az tűnt fel, hogy olyan szinten nem tudnak itt (Magyarországot értem ez alatt főleg) konfliktust kezelni az emberek, hogy az borzasztó. Vagy vérre menő veszekedések mennek, vagy teljesen elfordulnak egymástól, de a "vita" mint olyan, általában nincsen. Bevallom, én is borzalmas vagyok e tekintetben, de fel kellene ismerni, hogy ez így nem vezet sehova. Bár valahol tényleg a költözés az egyetlen megoldás, de szerintem csak egy-két esetben. Meg az is igaz, hogy papolni könnyű a konfliktuskezelésről, de gyakorlatban megint egész máshogy néznek ki a dolgok

2013. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
15%

Hülye általánosító kérdés!

Az első 22 éves meg tényleg ne költözzön el otthonról, amíg az egyelőre szót sem tudja leírni...

2013. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%
19-es te meg a másik táborba vagy, ahol nem is a lényeget látják, hanem egy szót emelnek ki és fikázzák. Jóhogy nem már a betűstílust is kritizálod. Jobb lett volna nem írsz semmit.
2013. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!