Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában miért...

Ebben a kategóriában miért mindenre az a válaszotok, hogy "költözz el"?

Figyelt kérdés
Ha egy tininek épp gondja van otthon (mert melyik tininek ne lenne, ez így természetes), akkor rögtön jön 20 költözz el válasz. Vagy tényleg, bárkinek bármi baja van otthon, akkor költözzön el. Segítséget várnak itt az emberek általában, és egy költözz el általában egyáltalán nem megoldás. (természetesen lehetnek kivételek)
2013. febr. 11. 15:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%

tök egyet értek a kérdéssel....

én 22 vagyok, nem szeretnék elköltözni még, mert igy megoszlik itthon a rezsi, anyuéknak is könnyebb ha idefizetek és segitek a takaritásban, főzésben és nekem is jobb ha nem egy egész albérletet rezsistül kell fizetnem

egyenlőre

de ha van szóváltás és bármikor feltettem itt egy kérdést, amire tapasztalatokat szerettem volna hallani vagy tanácsot, akármit, mindjárt jött hogy minek lakok még itthon, felnőtt nő vagyok, ez tiszta ciki

2013. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Azért, és erre én is rájöttem, mert pár sorban az ember leírja a dolgot ebből igazán nem jön le semmi. Mert ilyenkor feltételezve van, hogy a kérdező egy angyal és igazat mond. De mindennek van háttere, hogy a szülő miért ilyen, mért mondja, stb. Ez igazán komoly dolgok megválaszolására ez az oldal vajmi kevés. Persze, ha az ember simogatásra, meg bólogatásra vágyik, akkor az más. kérje ezt a kérdésében és ennyi. de ezzel nem lesz előrébb
2013. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
38%
Általában nem tiniknek szokták javasolni,hanem 20 éven felettieknek.Szerintem aki már elmúlt 20 éves az legyen eg kicsit önálló.
2013. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
29%
Önálló legyen, de nekem is kiveri a biztosítékot, amikor egy mai ötvenes mondja, hogy "jaj én már ilyenkor öt éve anya voltam, vagy apa voltam, én már 17 évesen dolgoztam.." stb stb. És mit tud sok ilyen felmutatni? Egy romokban heverő magánéletet, harmadik elvállást, mert mindig ugyanolyat fog ki, és igazából egy nem is tervezett első gyereket, mert ő is csak megesett anno. szóval nem bírom az ilyet. Miért nem lehet elhinni, ha már a tv is mondja, hogy átlag másfél év mire az ember talál melót ebben az országban? vagy minek menjen olyan helyre ahol alig maradna kajára a fizetéséből ha már kifizette az albit?
2013. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%

Jó kérdés, ezen már én is kiakadtam néhányszor. No meg próbáltam is a kérdezőt rávenni arra, hogy ne csak azt mondja el, hogy a szülők miért mondják-teszik azt, amit éppen, árulja el nekünk azt is, hogy ő előtte milyen rossz fát tett a tűzre. De itt mindig "ma született bárányok" kérdeznek, és a "sorstárs ma született bárány" adja a "jótanácsot" ebben a formában.


Persze, meglehet (már erre is gondoltam), hogy ezek az ilyen jellegű kérdés-válasz-séma csak nekünk, egy kicsit idősebb generáció részére vannak kitalálva, kifejezetten nekünk vannak tálalva, és jókat nevetnek azon, hogy próbáljuk őket a helyes mederbe, irányba terelni. Ők pedig a fejüket összedugva kuncognak az egészen.

2013. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
8%
jah, és nem beszélve arról, hogy "nemigaz, hogy nincs a teszkóba valami pakolós munka legalább átmenetileg, stb stb, hozzáteszem én magamat ellátom, otthol sem lakom, de még így is kapom a szót ha hazamegyek ritkán. Kinek jó ez? senkinek.
2013. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert általában már a komoly godokkal írnak ide, nem pedig azzal hogy a tesó 5 percet elvett a fürdésidőmből mit tegyek?
2013. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
Ötös nemhiszem. de amint írtam az idősebb korosztály is láthatná, hogy aki mondjuk munka miatt ír ide vagy párkapcsolatba, az nem biztos, hogy nem akar dolgozni, és egy ribi. Mert nagyon sokszor ezt akarják kihozni az ide írókból, hogy ezt jöjjön ki. Pedig sokszor nem erről van szó.
2013. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
hát én nem egyszer találkoztam már olyannal h egy tizenéves lánynak azt ajánlották h költözzön egy rokonához vagy a barátnőjéhez, a barátjához... de mondjuk egy 20 évesnek sem kell azonnal elköltözést javasolni. sztem még 20 felett sem "gáz", ha vki otthon lakik, persze nem 30 éves koráig, munka nélkül. de ha se kutyája, se macskája, és dolgozik, szüleinek ad vmennyit, akkor simán tud félretenni, h egyszer vmikor esetleg legyen lakása. és, ha problémák vannak, akkor azokat meg kell próbálni megoldani, nem rögtön elköltözni.
2013. febr. 11. 16:00
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azért az a válasz, mert ha azt mondod, hogy beszéld meg, próbáld ki ezt vagy azt, akkor úgy is megírja kommentben, hogy nem lehet, meg sehogy se, meg egyébként is. Hát akkor mi mást lehet modnani?
2013. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!