Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináljak patáliát, vagy...

Csináljak patáliát, vagy csukjam bea szemem és nyeljem le a békát?

Figyelt kérdés
A férjemmel megbeszéltük, hogy kell vegyünk valamit, mondta, majd ő megveszi,mivel műszaki dolog jobban ért hozzá, amúgy is munkából könnyebb, stb, egyet is értettem, nem is érdekelt annyira. Erre a dologra szántunk 100.000ft. Hívott, de kicsi gyerekkel vagyok itthon, 1 perc múlva visszahívtamés mondta hogy 200.000 megvette a cuccot. Azt hittem elájulok,mondtam hogy nem sok az egy picit? És csak oda ment, megvette, nem nézett körül már üzletekbe, mondtahogy hívott de nem vettem fel, ő meg már kérte a blokkot. Tátva maradt a szám, eddig egy 1000 ft akármit is megbeszéltünk, ő meg ennyi pénzt költ locsolóberendezésre? Nemsokára hazajön és tudom azt várja, hogy óriási cirkuszt cisnálok,de gondoltam előbb írok ide, hogy lenyugodjak, nem akarom leszedni a fejét, de azért szeretném tudomására hozni, hogy ennyi pénzről jobb lenne ha ketten döntenénk, mert ez egy havi megélhetésünk. Eddig mindig ketten döntöttünk mindenről. Megnézhettük volna máshol is, vagy ő....de így beleugrani...hát nem tetszik egyáltalán.
2013. febr. 11. 13:20
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Mint mondtam kicsi gyerekünk van, nem állhatok mindig készenlétbe kedves kamuzó.

Elmagyarázta a férjem, hogy döntenie kellett és amellett döntött, hogy megveszi, mivel én nemvettem fel, és azt hitte én is egyet értek a döntéssel. Mondtam,máskor ekkoraösszeglnél szeretnéka döntés rész lenni, ezzel a patáliának vége.

Azt a szart pedig Mátészalkán vette a férjem, ahol díszfákat és ilyeneket lehet venni.

A kamuzó véleménye nem érdekel, selejt vagy, sajnállak!

2013. febr. 11. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!