Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináljak patáliát, vagy...

Csináljak patáliát, vagy csukjam bea szemem és nyeljem le a békát?

Figyelt kérdés
A férjemmel megbeszéltük, hogy kell vegyünk valamit, mondta, majd ő megveszi,mivel műszaki dolog jobban ért hozzá, amúgy is munkából könnyebb, stb, egyet is értettem, nem is érdekelt annyira. Erre a dologra szántunk 100.000ft. Hívott, de kicsi gyerekkel vagyok itthon, 1 perc múlva visszahívtamés mondta hogy 200.000 megvette a cuccot. Azt hittem elájulok,mondtam hogy nem sok az egy picit? És csak oda ment, megvette, nem nézett körül már üzletekbe, mondtahogy hívott de nem vettem fel, ő meg már kérte a blokkot. Tátva maradt a szám, eddig egy 1000 ft akármit is megbeszéltünk, ő meg ennyi pénzt költ locsolóberendezésre? Nemsokára hazajön és tudom azt várja, hogy óriási cirkuszt cisnálok,de gondoltam előbb írok ide, hogy lenyugodjak, nem akarom leszedni a fejét, de azért szeretném tudomására hozni, hogy ennyi pénzről jobb lenne ha ketten döntenénk, mert ez egy havi megélhetésünk. Eddig mindig ketten döntöttünk mindenről. Megnézhettük volna máshol is, vagy ő....de így beleugrani...hát nem tetszik egyáltalán.
2013. febr. 11. 13:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Bár kamu lenne!

Marad pénzünk hó végére...de ez félre volt téve. Nem fogunk éhezni, de akkorsem volt megbeszélve.

A férjem hallgat. Már kérdeztem tőle, miért nem nézte meg máshol is a válasz az volt, hogy máshol biztos drágább. Nem nézett se netten se sehol máshol, nem volt mikor, mert ezt a hétvégén beszéltük meg.

2013. febr. 11. 14:13
 12/21 anonim ***** válasza:
23%
Akkor hagyd. Vett egy drága játékszert magának, ennyi. Néha megengedheti magának, ahogy mi is néha megengedjük maguknak a drágább cipőt úgy, hogy csak később szólunk a férjünknek :) Persze ez így más, de lényegében ugyanaz. Mondd neki, ha ennyi pénze van, akkor vigyen el valentin napkor vacsizni :) És akkor elveszed a feszültség élét :)
2013. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom elviccelni, sajnálom és én nem engedek meg magamnak drágább cipőt stb....
2013. febr. 11. 14:16
 14/21 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, miért ezt választotta, miért kedvezőbb és jobb ez szerinte, mint az olcsóbb, miért éri meg jobban? Aztán ha ezután is úgy látod, hogy ennyit nem engedhettek meg magatoknak és más fontosabb dologtól lett így elvonva a pénz, vigyétek vissza és keressetek egy olcsóbbat.
2013. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
10%

Még szép, h kamu.....

Fogadjunk nem tudod megkérdezni a férjed hol vette azt a szart....

2013. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Mindenképpen beszéld meg vele, mert ha csak úgy "lenyeled" bántani fog és megmérgezi a mindennapjaitokat. Nem kell orditozni, de leülni és tisztázni, hogy az ilyen nagy volumenű kérdésekben igenis ketten kell dönteni. Ha most hagyod, máskor is megtörténik.
2013. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
8%
Mit nem lehet ezen érteni, h kamu?
2013. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Te utolsó idióta barom, nincs jobb dolgod? Nem fogok neked semmit bizonyítani, fogd már fel és keressmagadnakjob elfoglaltságot.

Köszönöm a válaszokat, várom haza és megbeszéljük, nem lesz patália, de a véleményemet elmondom neki.

2013. febr. 11. 15:32
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerinted miért kamu? Komolyan kérdezem, szerinted mi erre a logikus, értelmes magyarázat?
2013. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
15%

Onnan, h már maga a sztori bűzlik, de ezzel még nem is lenne gond, de az már kb 100% bizonyíték nálam, h akár milyen magyarázatot írsz a kérdezőnek, ő már tagadja is, mert az 100%, mert akkor nem áll a buli.

Az meg hab a tortán, h nem árulja el, h honnan van az a szar.

Na most ha nem kamu lenne már rég leírta volna....

Nem szakadna bele.

2013. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!