Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok mennyire tolerálta a...

Párotok mennyire tolerálta a megváltozott testeteket szülés után?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 21:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
73%

Lehet,hogy le lehet pontozni, de itt sokan egy kalap alá veszik a szeretet és azt,hogy vonzónak talál-e valakit a férje!

Mert az igaz, hogy szeretni akkor is szeretünk valakit, ha 160 kg, de az nem biztos, hogy együtt jár azzal,hogy vonzónak, kívánatosnak is találjuk!

2013. febr. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretsz igazan oszinte hazastarsi szeretettel akkor azt vonzonak talalod es kivanod is.

Hiszen ferfi no egy test egy lelek lessz a hazassagban.

Ahol mar nincs szeretet akkor ott nem lessz vonzodas sem.

2013. febr. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

8-as vagyok! Most azért pontoztatok le, mert kövér vagyok, vagy azért, mert nem híztam meg a terhesség során?

Gratulálok!

2013. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló, én a 3-as vagyok, tegnap még nem pontoztam, de most megtettem. Nálam a pontozó kis kéz felfele mutatott :-)
2013. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
8-as én pl felpontoztalak,mert semmi bajom a kedves mosolygós telt emberekkel...-Nem is a megváltozott testtel van gond,hanem a megváltozott lélekkel...-az utcánkban lakik egy három gyermekes asszony akihez mindig kedves voltam és ha találkoztunk üdvözöltem is, ő rendre -módra nem fogadta a köszönésem,hanem feltartott fejjel elhaladt mellettem....a férje és gyermekei tudnak köszönni,de ő elvonul a 120kg-jával az orra lyukát az égnek szegezve...-Remélem őt is elfogadja a párja így amilyen,én meg mosolyogva üdvözlöm majd legközelebb is-hát ha sikerül visszaköszönnie...vagy annyit kinyögnie,hogy "Neked nem köszönök b...meg!"
2013. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!