Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok mennyire tolerálta a...

Párotok mennyire tolerálta a megváltozott testeteket szülés után?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 21:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan. Mondjuk én szerencsés vagyok, mert nem hagyott nyomot a szülés.
2013. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanúgy tekint rám, semmi változást nem érzek. 48 kg-val kezdtem, szülés után 52 kg maradtam. Sokan állítják jót tesz ez a plusz pár kiló. Én látom a változást a mellemen, de Ő állítja nincs velük semmi baj. Hát, szerintem van...
2013. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is maximálisan tolerálta. Rajtam pedig nem kevés, még mindig 10 kg felesleg van! A páromon a megismerkedésünk óta (8 éve) rózsaszín szemüveg van, vagyis ugyanúgy rajong értem, mint az elején. Szerinte tökéletes vagyok plusz kilókkal és vékonyan is :-)
2013. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Egy férfi aki szereti azt a nőt aki gyereket szült neki,teljesen elfogadja az átmeneti változásokat,mert azért a legtöbb (felesleges zsír,megnyúlt hasbőr)elmulasztható.A maradandóak striák és lazább mellszerkezet.-Ami általában a nőket zavarja jobban. A pasik meg pocakot eresztenek és kopaszodnak a kor előrehaladtával...Az én párom teljesen elfogadott,két kamasz gyermekünk van,mindig inkább nekem volt fontos,hogy ne hanyagoljam el a testem.
2013. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

Azért attól függ.


Ismerek olyat, akin 35 kg maradt, és egy 162 cm-es nő.

Szóval azért sajnálom őt, nem tehet a dologról, mert ő tényleg próbál tenni ellene, de a párját sem tudom okolni,akinek nem áll fel.

2013. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
Én anno 20-22kg híztam,-az is sok volt...,hogy lehet 35kg felesleg? Na az ilyet viszont én sem tolerálom,mert ez már hanyagság.
2013. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Kénytelen volt tolerálni, főleg, hogy részben ő tehet róla....:)

Egyébként meg a test megváltozása a terhesség és szülés velejárója. Igenis, tolerálja a legnagyobb mértékben! Az már más lapra tartozik, hogy mit tesz azért a nő, hogy idővel visszanyerje az eredeti alakját.

Nekem a 2. gyerek után maradt +3 kg deréktájon, amitől képtelen vagyok megszabadulni, de engem sokkal jobban zavar, mint őt.

Van egy baráti házaspár, ahol a férfi hozzáállását rendkívül szimpatikusnak találtam. Amikor az eredetileg vékony, magas felesége szülés után 1 évvel még mindig kb. 30 kg súlyfelesleget cipelt, azt mondta nekem egy beszélgetéskor: nem baj, így legfeljebb mindketten ilyen ducik maradunk (ő se kis darab). (Azóta visszaszerezte az alakját a felesége.)

2013. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, az én testem nem változott meg, leszámítva egy-két striát. Eleve lényeges túlsúllyal lettem terhes, de a terhesség alatt már nem híztam szinte semmit, csak néhány kilót, ami a baba meg a magzatvíz súlya volt. Ha tolerálja a túlsúlyomat, akkor a szülés már nem oszt nem szoroz szerintem...
2013. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%
Igen azért ez is fontos ám,hogy vannak olyanok akik eleve nem voltak vékonyak szülés előtt,akkor jelent problémát a dolog,ha egy bombázó nőből szülés után víziló lesz...-azért az feltűnő ám és nehezebben elfogadott.
2013. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Az enyém teljes mértékben,-bár neki könnyű dolga volt mert csak fél évet kellett várnia,hogy visszakapja az eredeti állapotban.Szerintem nagyon sok függ a szextől,ahol jó a szex ott jobban elfogadja egymást a két fél,alaktól függetlenül is.
2013. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!