Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok mennyire tolerálta a...

Párotok mennyire tolerálta a megváltozott testeteket szülés után?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 21:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Teljesen jól tolerálta, csak én nem!

Ahogy lehetett, nekiálltam sportolni, diétázni. Már meg is szabadultam 37 kg-tól, tehát kevesebb vagyok, mint amennyivel terhes lettem. Nem vagyok naiv, látom,hogy hogy néz most rám. Nyilván vonzóbb vagyok így, mint mondjuk 30 kg plusszal.

Ettől függetlenül szeretem azért,hogy ezt sosem hangsúlyozta, nem érzékeltette! De nekem is sokkal jobb így. Most igazán elhiszem,hogy kíván, mint nőt!

2013. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
57%
Hogy a francba szedtetek fel 20-30 kilót? Ez nagyon nem normális...
2013. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Mai 13:22-es válaszolónak üzenem:


Az, hogy valaki hány kg-ot szed fel, nagyban függ attól is, hogy milyen alkat, mennyit sportolt előtte-utána. Én pl. hízásra hajlamos vagyok, az elmúlt 25 évben csak fogyókúráztam állandóan több-kevesebb sikerrel. Ilyen a családunk összes női tagja. A nővérem az első terhességénél 35 kg-ot szedett fel, a másodiknál már csak 20-at, a 3. és 4.-nél pedig 8 kg-ot. Aztán visszafogyott olyan nádszálvékonyra, hogy az ismerősök nem hittek a szemüknek, mikor meglátták. Én a 8. hónapig 11 kg-ot szedtem fel, de a háziorvosom helyettese már akkor azt mondta, hogy nézzek magamra, szétfolyok mint egy malac. Hozzáteszem 170 cm vagyok és akkor voltam 75 kg, tehát nem gurultam, mint egy labda. Utána felszaladt még gyorsan az utolsó hónapban 5 kg, de a kórházból hazaérve 10 kg-val voltam kevesebb. Igen, nekünk hízásra hajlamosoknak meg kell szenvednünk a szép alakért, nem úgy, mint egy közeli barátnőmnek, akinek 2 héttel a szülés után ugyanolyan alakja volt, mint előtte. A nőgyógyászom baromi jó fej és szájról szájra terjed, hogy mennyire jó a szakmájában, azt mondta nekem, hogy ne foglalkozzam a kilókkal a terhesség alatt. A vizsgálatok szerint jó eredményeim voltak, a közérzetem jó volt, a bébi szépen gyarapodott bennem, akkor miért izgulok a súlyom miatt. Majd leadom, ha megszültem.

2013. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

A ferjem lenyemet szereti nem kilora es csikra megy az igaz szeretet.

Egy mondattal annit mondott akkor is en maradok ha mindekt labam elvesztem a kulso nem szamit nem aba szeretett bele.

A megvaltozott test szamara az anyasag jelkepe buszke minden csikra mert a mi gyerekeink okoztak.

Szamara az igazi no akkor igazi ha mar szult es melle gyermeket taplalta.

2013. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
14/50-es Ez lenne a normális.-De a legtöbb férj azért nem az elhízott,narancsbőrös,esetleg lógó hasú feleségét mustrálja a strandon.A mai nők azért már adnak magukra és még a teltebbek is fogyóznak,ápolják a bőrüket szülés után.Aki meg full elhanyagolja magát az legfeljebb irigykedik,-pedig tehetne az ellen ahogy kinéz.
2013. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
12-es>>> én 50kg-an lettem terhes és 22kg híztam pedig nem voltam falós típus.Egy év alatt (eddig szoptattam)ment le.
2013. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

08:41-es vagyok! Én nem tagadom, attól híztam ennyit,hogy zabáltam. Nyilván nem a levegőtől híztam! :)

Már tervezés előtt letettem a cigit, szóval kb. plusz 12 kg-val indultam neki a terhességnek, és erre jött még rá 23 kg!

2013. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

A ferjem lenyemet szereti nem kilora es csikra megy az igaz szeretet.

Egy mondattal annit mondott akkor is en maradok ha mindekt labam elvesztem a kulso nem szamit nem aba szeretett bele.

A megvaltozott test szamara az anyasag jelkepe buszke minden csikra mert a mi gyerekeink okoztak.

Szamara az igazi no akkor igazi ha mar szult es melle gyermeket taplalta.

2013. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ezt már leírtad egyszer, bár lehet, hogy csak nyomatékosítani akartad:-) Mindenesetre ennek tényleg minden férfinél így kellene működnie. Az enyémnek hál'Istennek ugyanez a véleménye.
2013. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kedves fiús anyukák! A fentebb leírt mentalítást kellene belenevelni a férfiakba és akkor 20 év múlva kevesebb nő szenvedne önbizalomhiányban szülés után. Ezt elraktározom én is, ha fiam születne :-D
2013. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!