Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyam kitagadt mert egyutt...

Az anyam kitagadt mert egyutt voltam egy lannyal (? )

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es lany. Se biszexnek se leszbikusnak nem mondanam magamat...de 11 honapig egyutt voltam egy lannyal , aki raadasul ugy nez ki mint egy fiu....anyam megtalalta a tole kapott leveleket , elolvasta az uzeneteimet...es kitagadt, intezetbe akar kuldeni, eltiltott tole, ordibal velem, nemfogad el...miert csinalja ezt?..nagyon faj..de mikor megtalalta a levelet mar reg nemvoltunk egyutt..es hiaba magyaraztam neki, hogy nemvolta/vagyok leszbikus , csak szerelmes...nem erti meg...mit tegyek?
2013. febr. 9. 11:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
elnezest, kitagadott*
2013. febr. 9. 11:58
 2/13 Ant39 ***** válasza:
87%
Ok. Szóval szerelmes vagy egy lányba,de nem vagy/voltál leszbikus. Ez tényleg rendben van...
2013. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 intrepid ***** válasza:
70%
Annak jobban örült volna, ha fiúval jössz össze, - teherbe esel, és mondjuk már nem is lehet semmit csinálni?
2013. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Már elnézést, de anyukád egy idiót. Soha nem értettem az ilyet... -_-


Figyi kiscsaj. Kérdezd meg anyukádtól, hogy "Anya, szeretsz engem?" Ha nem hül ki anyád, akkor mond neki hogy "Anya, szeretnék veled a szeretetről beszélgetni... Érdekelne a véleményed." Vagy valami ilyesmit mondj neki. De ne idegesen, hanem direkt nyugodtan, békés hangnemben mond.

2013. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hogyan definiálnád a leszbikusság fogalmát, ha nem ezzel? :D

Költözz át hozzá, vagy másik rokonhoz.

2013. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem olyan könnyű intézetbe küldeni valakit. Csak fenyeget az édesanyád, nyugi.

Majd lenyugszik.

2013. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ennyi idosen ez meg nem dol el...meg en nemtudnek mostmar egy masik lannyal osszejonni...szerettem mert megerto volt, kedves es persze sokkal tobb volt a kozos temank...en nemtartanam magam leszbikusnak..face-en sem tettuk nyiltta ezt az egeszet, csak azok tudtak akik nagyon kozel allnak hozzam , a legjobb barataim..
2013. febr. 9. 12:53
 8/13 Ant39 ***** válasza:
72%
Engedd meg hogy én legyek az első (ha még magadtól nem jöttél volna rá),közölni azt az ominózus hírt,hogy LESZBIKUS vagy.
2013. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem leszbikus, csak egy 15 éves lány össze van zavarodva. És feltételezem, hogy ennek oka van. Hogy mi, azt nem tudom, de egy pszichológust fel kellene keresnie. Ezt nem kell szégyellni, megoldást kell találni.
2013. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Anyukád most ideges majd megnyugszik.
2013. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!