Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok hogy dönt az a...

Mit gondoltok hogy dönt az a 40 éves nő, hogy megtudta a párja több lánnyal is csalta?

Figyelt kérdés

1,5 éve járnak, a pasi utazott mindig le hozzá, a távolság miatt nem túl sűrűn találkoztak. Mostanában derült ki, hogy másokkal megcsalta, az egyik nője ráadásul terhes lett, de ő úgymond nem zavar a képbe, mert kimegy külföldre és ott is fog szülni.

A másik lányt hevesen tagadja a pasi, bár nem tom minek amikor a terhes csaj is elég indok lenne... de a nő kb. még fel sem fogta ami történt és amikor beszéltem vele úgy tűnt, hogy ragaszkodik hozzá, meg hogy neki csak ő van..

A pasi, 27 éves, mindenesetre úgy tűnik védi magát és továbbra is a nővel akarna maradni...

Egy ismerőse vagyok, a legjobb ha szakit vele a nő, de akármit mondanék sztem nem hallgatna rám..

Ti mit tennétek a nő helyében?


2012. dec. 22. 17:36
 1/4 wartburg353s ***** válasza:
62%
Én nem hiszem, hogy 40 évesen lesz annyi önbizalmam, hogy egyáltalán szóba álljak egy 27 éves pasival. A helyében biztos, hogy szakítanék, nem akarnék még több megaláztatást. Egyre kiszolgáltatottabb lesz ebben a kapcsolatban, és gondolom, nem ez volt az utolsó félrelépés a pasi részéről. De teljesen mindegy, mit írok, ha az ismerősöd meg akar bocsátani, meg is fog, beszélhetsz neki bármit.
2012. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 éves nő vagyok. A férjem 31 éves. Boldog házasságban élünk, de ha ebben a szituban lennék, házasság ide vagy oda, én szakítanék vele.. A nő helyében a szakítást nem is kéne átgondolni vagy mérlegelni.. Páros lábbal dobnám ki bőröndjével együtt.
2012. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem házasok és nem nehezíti a dolgot saját gyerek egyértelműen dobnia kéne ha ilyen aljasul átvágta és megalázta a pasi.


A probléma ott van /már ha neki probléma/, hogy hagyja magát átverni megalázni és talán társfüggő talán nincs kellő önbecsülése és büszkesége esetleg bátorsága ismét egyedül maradni. Nem elég önálló a nő, talán bizonytalan személyiség.


Ez ellen nem tudsz, mit tenni ha ő ilyen és hagyja hát egye meg, amit főzött és tanuljon a saját kárán. Egyszer talán felfogja és leesik neki a tantusz. Vannak nők, akik sajnos abszolút áldozat típusok, mindent elnéznek és belül egyik sem boldog de nem képes lépni a saját érdekében, valami mindig visszafogja.


Meg kéne kérdezned tőle, hogy szerinte normális dolog-e ez, nem bántja-e mert ha igen, mi az, ami visszatartja a normális válaszlépéstől miért tűri el?


A legtöbb, amit tehetsz, hogy elmondod neki, hogy alaposan lealázta saját magát és sose lesz boldog hosszú távon egy ilyen alakkal, ráadásul a nő is visszajöhet és követelhet gyerektartást. Hány nővel kell félrelépnie, hogy észbe kapjon? Megvárja, amíg a pasit a saját ágyukba kapja rajta? Vagy ő sem veszi komolyan a kapcsolatot és nem akar többet ez is lehet.


Az ő élete, az ő keresztje, vigye.

2012. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy percet sem pazarolnék rá tovább!


Az lesz a szép, mikor a terhes csajszi meggondolja magát, és gyerektartást követel!

2012. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!