Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ez így normális...

Mit gondoltok, ez így normális, hogy ilyen az anyósjelöltem?

Figyelt kérdés
állandóan beszólogat, a pasim persze nem veszi észre, ha meg szólok én vagyok leordítva. Pl. gyógyszerésznek tanulok, elsőéves vagyok. Kérdi tőlem, hogy mit vegyen be, ha fáj a feje. Mondom fájdalomcsillapítót. Erre beszólt: arra rájöttem én is, hogy fájdalomcsillapítót,minek tanulod a nagy szakmát ha nem értesz hozzá?
2012. dec. 4. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

azért te is mondhatod bunkón/lekezelően, hogy fájdalom csillapítót... meg rá lehetett jönni hogy nyilván arra gondolt, hogy konkrétan milyen gyógyszert.

mondjuk te se feltétlenül tudod fejből az összes fájdalomcsillapító nevét/hatását elsőévesként...

2012. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 xotom ***** válasza:
84%
Ez normális, és ha ilyen típusú,akkor az is, hogy én pld. már ott tartok, hogy csak köszönök neki, egyéb kommunikáció be van szüntetve, és be sem lépek a házába.
2012. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szépen mondtam neki, soha nem flegmáztam még vele, ő mondta lekezelően, de én nem is reagáltam vissza. Elsőévesként bizony még nincs sok tapasztalatom a gyógyszerekkel kapcs...
2012. dec. 4. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom azt szerette volna tudni, hogy melyik fájdalomcsillapítót ajánlod a sok közül.
2012. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetris ***** válasza:
87%

Ebből a pár mondatból számomra annyi derült ki, hogy a párod nem áll ki melletted, amikor anyóspajtás beszólogat. Azt meg aztán igazán nem tudom mire vélni, hogy le vagy ordítva. Mi lesz később, ha már most leordít? Ha már most lekicsinyli a szakmádat, téged, mi lesz ebből később?

Hogy fog majd reagálni, amikor jönnek a mindennapi gondok-bajok-problémák? Rossz előérzetem van.

Biztos szeret ezt a pasas téged? Biztos vagy benne, hogy ő az igazi? Mert ha összekötitek az életetetket, az anyós nagyon meg fogja nehezíteni a dolgodat. És ha még a párod sincs 100 %-ban melletted, akkor ez a kapcsolat halálra van itélve.

2012. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem meg te reagálod le túl érzékenyen az anyósod "beszólásait". próbáld higgadtan kezelni és ne visszaszólni és minden rendben lesz.
2012. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogd föl viccnek, nevess rajta, csak lazán :) Enyém időnként olyan megjegyzéseket tesz előttem a páromnak, hogy "hjaj, de szép szoknyát láttam a piacon, Ildinek biztos tetszene", és itt Ildi az exbarátnő. Szarul esett, nem mondom, de nem rosszból mondja, csak ő ilyen. Már nem veszem komolyan az ilyenjeit, és jól megvagyunk.
2012. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, erre készülj fel, engem elsőéves orvosis koromban sorra zaklattak a rokonok, hogy fordítsam le a leletüket/zárójukat... Az első zárót akkor kaptam, amikor 1 hete(!!) voltam az egyetemen.... :D


Sajnos bunkó anyósjelöltek vannak, viszont az nagyobb gond, hogy nem áll ki melletted a párod. Üljetek le erről beszélni, mert súlyos problémákat okozhat!

2012. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!